Filtrowane według

Gatunek

Gatunek

Wszystkie Bestsellery
Terrarium dla Węża
Terraria dla Węża - Imcages.com

Terrarium dla Węża

Węże to jedne z popularniejszych gadów spotykanych w hodowlach terrarystów. W terrarium dla Węża powinno znajdować sie wszystko czego gad potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania, jednocześnie miłym akcentem jest kiedy całość wygląda estetycznie i pozwala na obserwacje zwierzęcia. W tej kategorii umieściliśmy terraria do hodowli różnych gatunków węży, takich jak wąż zbożowy, węże nadrzewne, boa dusiciele, pytony i inne.

Jakie terrarium dla Węża?

Jeśli Twój gad należy do grupy węży nadrzewnych to możesz skorzystać spokojnie z terraria dla węży nadrzewnych . Jeśli natomiast szukasz terrarium dla węży przebywających głownie na lądzie to zerknij na terrarium dla Boa DusicielaTerrarium dla Węża Zbożowego lub wybierz którąś z naszych wielu kategorii, która będzie odpowiednia dla Ciebie.Jest 11 produktów

Wyświetlanie 1-11 z 11 elementów
Aktywne filtry

Ile kosztuje terrarium dla węża?

Wszystko zależy od jego wielkości i materiału, z jakiego jest wykonane. Gady to zwierzęta stosunkowo delikatne i wyczulone na roztocza, grzyby i pleśń dlatego też materiał na terrarium, powinien być odporny na wilgoć i umożliwiać zachowanie czystości oraz łatwą i skuteczną dezynfekcję. Wąż terrarium potrzebuje mieć utrzymane w czystości, aby uniknąć infekcji dróg oddechowych, pasożytów i nie tylko.  Idealnym sprawdzi się wodoodporne terrarium z PCV, które nie chłonie wilgoci, łatwo się czyści i jest pozbawione porów co nie stwarza przyjaznego dla grzybów i roztoczy środowiska.  Można nabyć je w zestawie z podstawowym wyposażeniem jakie potrzebuje wąż do terrarium już od 399zł.

Śledź nas na Facebooku