Wszystkie Bestsellery

Lista produktów marki Reptech

Reptech - Producent żarówek oraz akcesoriów dla gadów.

Znany z zaangażowania w badania i rozwój, aby dostarczać hodowcom najnowsze rozwiązania i technologie w dziedzinie terrarystyki. Firma stale doskonali swoje produkty, uwzględniając feedback od hodowców i rozwijając rozwiązania zgodnie z najnowszymi trendami.

Aktywne filtry

Nr Referencyjny SKU:: LS013.10

Marka: Reptech

REPTECH SPIRAL Żarówka UVB 10.0 DESERT + Tester UVB

REPTECH UVB 10.0 Desert Spiral - Żarówka kompaktowa emitująca promieniowanie UVB i UVA przeznaczona do terrariów tropikalnych dla zwierząt pustynnych. Moc do wyboru: 13W 20W 26W świetlówka o średnim poziomie promieniowania UVB, imitująca warunki świetlne terenów tropikalnych i pustynnych.

Cena 82,34 zł Regularna cena 91,49 zł
Od: 82,34 zł
Więcej
10

Nr Referencyjny SKU:: LS013.5

Marka: Reptech

REPTECH SPIRAL Żarówka UVB 5.0 Forest + Tester UVB

REPTECH UVB 5.0 Forest Spiral - Żarówka kompaktowa emitująca promieniowanie UVB i UVA przeznaczona do terrariów tropikalnych dla zwierząt leśnych Moc do wyboru: 13W 20W 26W świetlówka o średnim poziomie promieniowania UVB, imitująca warunki świetlne leśnych terenów tropikalnych.

Cena 79,19 zł Regularna cena 87,99 zł
Od: 79,19 zł
Więcej
10

Reptech - produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów

Firma Reptech oferuje szeroki wybór żarówekurządzeń i wyposażenia, które są niezbędne dla hodowców gadów, płazów i innych zwierząt terrarystycznych.

Innowacyjne żarówki do terrariów

Reptech oferuje innowacyjne żarówki dedykowane do terrariów. Nasze żarówki zapewniają odpowiednie spektrum światła, promieniowanie UVB i ciepło, które są niezbędne dla zdrowia i dobrostanu zwierząt terrarystycznych. Wykorzystujemy najnowsze technologie, aby dostarczać żarówki o wysokiej wydajności, długiej żywotności i minimalnym oddziaływaniu na środowisko.