Filtrowane według

Gatunek

Gatunek

Wszystkie Bestsellery
Terraria dla gekona

Terraria dla gekona

W tej kategorii umieściliśmy terraria do hodowli gekonów lamparcich i gekonów orzęsionych.

Gekony są dosyć łatwe w hodowli i dlatego w tej kategorii znajdziecie terraria dla najpopularniejszych gatunków gekonów wśród początkujących hodowców tj. Gekona lamparciego oraz Gekona orzęsionego. Oprócz tego możecie trzymać też w nich mniej popularne gatunki jaszczurek oraz małe węże nadrzewne.

Jakie terrarium dla Gekona ?

Przede wszystkim Gekon Terrarium powinien mieć dopasowane do swojego trybu życia i rozmiaru. Należy pamiętać, że gatunki nadrzewne będą wymagały terrariów pionowych a gatunki pustynne takie jak Gekon Lamparci raczej będą preferować terraria dłuższe w poziomie. Warto postawić na terrarium z materiału, który łatwo się dezynfekuje i czyści np. PCV. Akwarium dla Gekona się nie nadaje, ponieważ ma niepoprawną wentylacje.

Jeśli Twój gad należy do grupy gekonów nadrzewnych to możesz skorzystać spokojnie z Terrarium dla Gekona Orzęsionego . Jeśli natomiast Twój gekon to gekon pustynny lub żyjący w suchym terenie to zerknij na Terrarium dla Gekona Lamparciego, które będzie odpowiednie dla Ciebie. Terraria dla gekona dostępne są w kilku rozmiarach.

Aktywne filtry

Terraria dla gekonów w tej kategorii przeznaczone są dla małych gadów takich jak:

  • Gekon Lamparci eublepharis
  • Gekon Orzęsiony
  • Gekon Płaczący
  • Małe węże nadrzewne
  • Gatunki mniejszych gadów nadrzewnych oraz pustynnych

Zmieścisz w nim wszystko to czego potrzebuje gekon lamparci i orzęsiony

Aby uzyskać naturalny wygląd terrarium, w swoim terrarium gekon powinien mieć elementy takie jak naturalne podłoże, skałki lub rośliny w przypadku gekona orzęsionego. Wszystko to pozwoli stworzyć gekonowi poczucie, że jest bezpieczny. Przełoży się to pozytywnie na jego zdrowie.

Gekony Terrarium powinny mieć wyposażone w kryjówki, rośliny, gałęzie do wspinania oraz inne elementy krajobrazu naturalnie występującego w ich habitacie. Tutaj znajdziesz wszystko czego gekon może potrzebować do życia w terrarium.

Sprawdź również: