Wszystkie Bestsellery

Lista produktów marki Besgrow

Besgrow - Najwyższa jakość dla twoich roślin

Nowoczesna i dynamiczna firmą specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości podłoży ogrodniczych. Jest czołowym graczem na światowym rynku, szczególnie w dziedzinie produkcji podłoży do uprawy storczyków. Specjalizują się w dostarczaniu optymalnych rozwiązań dla upraw storczyków na całym świecie. 

Zrównoważony rozwój i ekologia

Besgrow przykłada dużą wagę do zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Podłoża są produkowane z poszanowaniem przyrody i nie powodują negatywnego wpływu na ekosystemy. Dążą do minimalizowania śladu węglowego i promowania metod uprawy przyjaznych dla środowiska. Korzystając z tych podłoży, przyczyniasz się do ochrony środowiska i promocji zrównoważonego rolnictwa.

Aktywne filtry

Nr Referencyjny SKU:: 74FC-125F4

Marka: Besgrow

Besgrow Spagmoss 8L Nowozelandzki Mech Torfowiec do Storczyków, do Roślin 100g

Idealne podłoże do storczyków, monstery, roślin tropikalnych i owadożernych, do dekoracji wiwarium i terrarium, hodowli bonsai. Rewelacyjne  podłoże do wilgotnych terrariów i inkubacji jaj. Bardzo dobrze utrzymuje wilgoć, ma wysokie działanie antyseptyczne. Ilość do wyboru: 100g (Objętość po rozprężeniu w wodzie 8L)

Cena 44,99 zł
Więcej
Dostępny

Nr Referencyjny SKU:: BESGROW_MOSS_150

Marka: Besgrow

Besgrow Spagmoss 12L Nowozelandzki Mech Torfowiec do Storczyków Roślin 150g PREMIER

Idealne podłoże do storczyków, monstery, roślin tropikalnych i owadożernych, do dekoracji wiwarium i terrarium, hodowli bonsai. Rewelacyjne  podłoże do wilgotnych terrariów i inkubacji jaj. Bardzo dobrze utrzymuje wilgoć, ma wysokie działanie antyseptyczne. Ilość do wyboru: 150g (Objętość po rozprężeniu w wodzie 12L)

Cena 89,99 zł
Więcej
Dostępny

Nr Referencyjny SKU:: BESGROW_MOSS_500

Marka: Besgrow

Besgrow Spagmoss 40L Nowozelandzki Mech Torfowiec do Storczyków Roślin 500g

Idealne podłoże do storczyków, monstery, roślin tropikalnych i owadożernych, do dekoracji wiwarium i terrarium, hodowli bonsai. Rewelacyjne  podłoże do wilgotnych terrariów i inkubacji jaj. Bardzo dobrze utrzymuje wilgoć, ma wysokie działanie antyseptyczne. Ilość do wyboru: 500g (Objętość po rozprężeniu w wodzie 40L)

Cena 199,99 zł
Więcej
Dostępny

Besgrow - Hodowla roślin na wyższym poziomie

Topowy produkt tej marki to Mech Besgrow jest wysokiej jakości, naturalnym podłożem roślinnym. Wykonany z czystego i ekologicznego Sphagnum Moss, zapewniając optymalne warunki wzrostu i zdrowy rozwój roślin. Stale doskonalą swoje produkty, aby zapewnić roślinom najlepsze warunki wzrostu i rozwijania się.