Wszystkie Bestsellery
Pokarm dla rybek w tabletkach

Pokarm dla rybek w tabletkach

Warto pamiętać, że preferencje żywieniowe poszczególnych ryb mogą się znacznie różnić od siebie, kształt, kolor i aromat pokarmu również ma znaczenie w tej kwestii. Niektóre ryby pobierają pokarm z powierzchni wody, inne z toni wodnej lub z dna zbiornika. W tej kategorii zebraliśmy różnego rodzaju pokarm w tabletkach dla ryb o różnych frakcjach i właściwościach. Znajdziesz tutaj karmy wolno opadające oraz tonące karmy dla ryb roślinożernych ()jak i pokarm dla ryb mięsożernych.

Zbilansowany Pokarm dla Ryb w Tabletkach

Większość ryb posiada czuły na ruch wzrok, dlatego też zachowanie pokarmu w wodzie dostosowane do potrzeb żywieniowych konkretnego gatunku ryb zachęca je do żerowania i wspomaga naturalne zachowania. Pokarm dla Rybek w Tabletkach to granulat przyjmujący kształt dysku, skierowany jest głównie do Ryb żerujących przy dnie zbiornika takich jak sumy, węgorze, zbrojniki i wiele innych Ryb Dennych. Tonący granulat to doskonała alternatywa dla pokarmu żywego oferująca wysoki poziom przyswajalności, zapewnia zdrowie i piękne ubarwienie. Oferujemy różnego rodzaju i frakcji Dyski/Tabletki dla Rybek marki Hikari.

Aktywne filtry

Nr Referencyjny SKU:: PHIK-SCARNIVOREP

Marka: HIKARI

Hikari Sinking Carnivore Pellets - Karma Tonący Pokarm dla Mięsożernych Ryb Dennych

Tonący pokarm przeznaczony specjalnie dla dużych mięsożernych ryb dennych takich jak sumy, płaszczki. Granulki szybko naciągają wodę i robią się sprężyste przez co upodobniają się do mięsa, dlatego ryby drapieżne połykają i przyswajają pokarm w całości nie brudząc wody przez rozdrabnianie i wypluwanie karmy. Gramatura do wyboru: 74g 1kg Pokarm dla:...

Cena 39,30 zł
Od: 39,30 zł
Dostępny

Nr Referencyjny SKU:: HIA 21403

Marka: HIKARI

HIKARI MINI Algae Wafers - Karma Tonący Pokarm dla Glonojada, dla Zbrojnika, dla Ryb Dennych

Hikari MINI Algae Wafers to tonący pokarm dla wszystkich roślinożernych ryb żerujących przy dnie w postaci krążków o średnicy 7mm. Dzięki mniejszym rozmiarom pokarm jest odpowiedni również dla mniejszych lub młodych ryb dennych. Dla ryb takich jak: Glonojad Zbrojnik Wszystkie ryby denne żywiące się algami Ilość do wyboru: 22g 85g 1kg

Cena 11,89 zł
Od: 11,89 zł
Dostępny

Nr Referencyjny SKU:: HIA 15328

Marka: HIKARI

Hikari Cichlid Bio Gold+ MEDIUM 250g - Karma Pokarm dla Mięsożernych Pielęgnic i Ryb Tropikalnych

Codzienna dieta dla pielęgnic wykorzystująca biotechnologię dla doskonałego wybarwienia. Granulacja: MEDIUM Gramatura do wyboru: 250g - 750ml Dla ryb takich jak: Duże mięsożerne Pielegnice, które mają ograniczoną ekspozycję na światło UV Większe Ryby Tropikalne Produkt dostępny w 2 różnych granulacjach: mini, medium.

Cena 47,31 zł
Więcej
Dostępny

Nr Referencyjny SKU:: HIA 22036

Marka: HIKARI

Hikari Massivore Delite - Karma Tonący Pokarm dla Suma, Węgorza, Ryb Mięsożernych

Tonący granulat dla ryb mięsożernych pobierających pokarm z dna zbiornika, zastępujący pokarmy żywe. Doskonała alternatywa dla pokarmu żywego oferująca wysoki poziom przyswajalności. Zapewnia zdrowie i piękne ubarwienie. Pokarm dla: sumów rekinów, polypterus, węgorzy mięsożernych zbrojników większość ryb mięsożernych Gramatura do wyboru: 380g 1kg

Cena 131,52 zł
Od: 131,52 zł
Więcej
Oczekiwanie na dostawę

Spirulina w Tabletkach dla Ryb

Marka Hikari ma wiele rodzajów karmy dla ryb, które zawierają spirulinę, jednym z nich jest Hikari Algae Wafers, które są stworzone specjalnie dla ryb roślinożernych, takich jak m.in. sumiki, glonojady czy otoski. Algae Wafers zawierają wysoką zawartość spiruliny, która zapewnia odpowiednią dawkę białka i innych składników odżywczych, jakie są potrzebne do prawidłowego wzrostu i zdrowia ryb roślinożernych. Dodatkowo, Hikari Algae Wafers są pokarmem tonącym w kształcie dysków, co pozwala rybom łatwiej i dłużej pobierać pokarm z dna zbiornika, co może być korzystne dla ryb, które żyją na dnie.

Karma dla Ryb Akwariowych Najwyższej Jakości

Karma dla ryb akwariowych powinna być jak najlepszej jakości, dzięki czemu twoje ryby i pozostałe stworzenia wodne będą cieszyły się zdrowiem i pięknym ubarwieniem. Dlatego oferujemy karmę tylko sprawdzonych producentów dbających wpływ pokarmów na zdrowie i kondycję zwierząt.

Pokarmy od Hikari to produkty pracowane na podstawie doświadczeń, badań i analiz zmysłów wzroku, węchu i smaku dużej populacji ryb.