Wszystkie Bestsellery
Lampy UV do terrarium

Lampy UV do terrarium

Nasza oferta obejmuje lampy UV do terrarium, które są kluczowym elementem dla właścicieli gadów, takich jak węże, agamy brodate, żółwie, gekony i kameleony. Zapewnienie właściwego oświetlenia UV jest niezwykle istotne dla zdrowia i dobrostanu tych egzotycznych stworzeń, które wymagają specjalnej opieki w zamkniętym środowisku terrarium.

Lampy UV do terrarium dla gadów: Oświetlenie dostosowane do potrzeb Twoich zwierząt

Wysokiej jakości lampy UV, które oferujemy, zapewniają niezbędne promieniowanie UVB i UVA, na które gadom jest tak bardzo potrzebne. Promieniowanie UVB umożliwia syntezę witaminy D3, która jest niezbędna dla prawidłowego wzrostu i rozwoju układu kostnego gadów. Natomiast promieniowanie UVA stymuluje naturalne zachowania gadów i wspiera ogólny stan ich zdrowia.

Lampy UV do terrarium są dostępne w różnych rodzajach i mocach, aby sprostać specyficznym wymaganiom różnych gatunków gadów. Możesz wybierać spośród świetlówek UVB, kompaktowych lamp UV oraz metalohalogenkowych lamp UV, dopasowując oświetlenie do potrzeb Twoich zwierząt. W ten sposób zapewnisz im optymalne warunki do wzrostu, rozwoju i utrzymania zdrowia.

Warto pamiętać, że lampy UV dla gadów powinny być zamieniane regularnie, zgodnie z zaleceniami producenta, aby utrzymać odpowiednią emisję promieniowania UV. W naszym sklepie znajdziesz lampy UV renomowanych marek, które gwarantują wysoką jakość i trwałość.

Zadbaj o zdrowie i dobrostan swoich gadów, wybierając nasze lampy UV do terrarium. Zapewnij im odpowiednie warunki oświetleniowe, które spełnią ich unikalne potrzeby i pozwolą im cieszyć się pełnym zdrowiem i energią. Skorzystaj z naszej szerokiej gamy lamp UV i daj swoim gadom najlepsze możliwe warunki w ich domu - terrarium.

Aktywne filtry

Nr Referencyjny SKU:: CPSMIN14X

Marka: ARCADIA

Arcadia PureSun-Midi Zestaw Lampa dla Dużych Ptaków 14W 12% Full-Spectrum + 2,4% UV-B kit

Kompletny system oświetleniowy Arcadia Bird „PureSun-Midi” to łatwy w użyciu, nowoczesny i atrakcyjny zestaw Full-Spectrum + UV-B. Pomaga zapewnić naturalne warunki dla Ptaków, w których będą czuły się bezpiecznie, komfortowo i swobodnie przez cały rok. 14W 2,4% UVB i 12% UVA 7000K

Cena 407,99 zł
Więcej
Dostępny

Lampy UV do Terrarium Tropikalnego

W tej kategorii znajdziesz duży wybór gotowych lamp UV emitujących promienie UVB oraz UVA dla specyficznych gatunków gadów. Występują one w różnych wersjach o mocy od 8W do 54W oraz różnych wielkościach promieni UVB od 2% do 14%. Dzięki temu możesz dopasować Oświetlenie do Terrarium do odpowiedniego gatunku gada. 

Najpopularniejszymi lampami są:

Odpowiednia Lampa do Terrarium

Bardzo popularną lampą UV do terrarium jest lampa Arcadia Pro T5 UVB Kit. Jest to gotowy zestaw oświetleniowy dla Gadów o 3 mocach i długościach - 24W, 39W oraz 54W  do wyboru oraz 3 wielkościach promieniowania UVB - 6%, 12% oraz 14%. Całość zawsze z dołączoną świetlówką T5.

Dodatkowo znajdziesz tu także osłony z kratki do lamp UV chroniące Gady przed poparzeniem.

Sprawdź również: