Wszystkie Bestsellery
CZYSZCZENIE TERRARIUM
Czyszczenie Terrarium - Imcages.com

CZYSZCZENIE TERRARIUM

Dbanie o czystość w terrarium jest niezwykle ważne. Od tego zależy samopoczucie naszego zwierzaka jak i również nasz komfort. Każdego dnia powinniśmy oczyszczać terraria z fekaliów oraz resztek pozostałego jedzenia, przynajmniej raz w miesiącu wymienić podłoże a raz na pół roku zastosować całkowitą dezynfekcję.

Czym myć terrarium?

Jeżeli zastanawiacie się jak czyścić terrarium gekona, wężaagamy czy innego gada lub płaza którego macie u siebie w domu to jest to na prawdę proste.

Trzeba pamiętać że należy myć je bezpiecznymi preparatami, które po zakończeniu tego procesu nie pozostawi wewnątrz terrarium po sobie śladu i nie zagrożą zdrowiu naszym zwierzakom a jednocześnie pozwolą nam się pozbyć niechcianych bakterii i pasożytów.

Preparatami przemywamy ścianki jak i szyby używając do tego gąbki lub ścierki.

Jeżeli posiadacie na prawdę duże terraria do dezynfekcji ich możecie użyć myjka parowa terrarium, która wytwarza parę wodną o bardzo wysokiej temperaturze dzięki czemu pozbywa się bakterii i innych pasożytów.

Aktywne filtry

Nr Referencyjny SKU:: SRBLOCK003

Marka: Reptiblock

Reptiblock Repti Shine Czyścik 1000 ml

ReptiSpray to bezpieczny środek czyszczący do czyszczenia i odtłuszczania terrariów. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia organiczne i neutralizuje nieprzyjemne zapachy.Butelka z rozpylaczem 1000 ml - 1L

Cena 64,90 zł
Więcej
Dostępny

Nr Referencyjny SKU:: SRBLOCK5000

Marka: Reptiblock

Reptiblock ReptiShine Czyścik do terrarium 5L

Reptiblock ReptiShine 5L Czyścik do terrarium, wiwarium, zbiorników hodowlanych dla zwierząt ReptiShine to bezpieczny środek czyszczący do czyszczenia i odtłuszczania terrariów. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia organiczne i neutralizuje nieprzyjemne zapachy.Butelka 5000ml - 5L

Cena 175,00 zł
Więcej
Dostępny

Nr Referencyjny SKU:: SRBLOCK5001

Marka: Reptiblock

Reptiblock ReptiSpray Czyścik do terrarium 5L

Reptiblock ReptiSpray 5L Czyścik do terrarium, wiwarium, zbiorników hodowlanych dla zwierząt ReptiSpray to bezpieczny środek czyszczący do czyszczenia i odtłuszczania terrariów o mniejszej zawartości alkoholu. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia organiczne i neutralizuje nieprzyjemne zapachy.Butelka 5000ml - 5L

Cena 175,00 zł
Więcej
Dostępny

Jakie preparaty do czyszczenia terrarium ?

Znajdziecie u nas płyn do dezynfekcja terrarium jak i płyn pomagający zachować estetyczny wygląd terrarium nie pozostawiający smug czy odcisków palców.

Zobacz inne akcesoria dla gadów w naszym sklepie terrarystycznym

Śledź nas na Facebooku