Filtrowane według

Marka

Marka

Gatunek

Gatunek

Wszystkie Bestsellery
TŁA I DEKORACJE
Tła I Dekoracje - Imcages.com

TŁA I DEKORACJE

Odpowiednie tła i dekoracje do naszych terrariów i wiwariów sprawdzą się doskonale.

Jakie ozdoby do terrarium

Dekorowanie terrarium pozwoli nam na stworzenie miłego i przyjemnego dla oka pomieszczenia hodowlanego. Robiąc wystrój terrarium , pamiętajmy, że powinien on odpowiadać przede wszystkim naszemu zwierzakowi.

W tej kategorii mamy tło do terrarium  korkowe ze sprasowanego drewna z drzewa korkowego. Każdy panel korkowy to unikalny wzór i struktura, pozwala nadać terrarium naturalny wystrój i indywidualną aranżację.
Tła do terrarium można docinać na wymiar ostrym nożykiem lub piłką. Te ozdoby do terrarium są w pełni wodoodporne i w 100 % bezpieczne dla naszych zwierząt. Również mamy  wodoodporną kryjówkę PCV dla Węża, Gekona Jaszczurki, Agamy, Żółwia. Może ona stanowić ciekawą dekorację terrarium ale również pomóc naszemu pupilowi żyć wygodniej.

Tła terrariów jak i kryjówki występują w różnych wymiarach, dlatego możemy je dopasować do wielkości  naszego  terrarium i zwierzaka.

Jest 18 produktów

Wyświetlanie 1-18 z 18 elementów
Aktywne filtry

Nr Referencyjny SKU:: 74FC-125F4

Marka: Besgrow

Besgrow Spagmoss 8L Nowozelandzki Mech Torfowiec do Storczyków, do Roślin 100g

Idealne podłoże do storczyków, monstery, roślin tropikalnych i owadożernych, do dekoracji wiwarium i terrarium, hodowli bonsai. Rewelacyjne  podłoże do wilgotnych terrariów i inkubacji jaj. Bardzo dobrze utrzymuje wilgoć, ma wysokie działanie antyseptyczne. Ilość do wyboru: 100g (Objętość po rozprężeniu w wodzie 8L)

Cena 44,99 zł
Więcej
Dostępny

Nr Referencyjny SKU:: BESGROW_MOSS_500

Marka: Besgrow

Besgrow Spagmoss 40L Nowozelandzki Mech Torfowiec do Storczyków Roślin 500g

Idealne podłoże do storczyków, monstery, roślin tropikalnych i owadożernych, do dekoracji wiwarium i terrarium, hodowli bonsai. Rewelacyjne  podłoże do wilgotnych terrariów i inkubacji jaj. Bardzo dobrze utrzymuje wilgoć, ma wysokie działanie antyseptyczne. Ilość do wyboru: 500g (Objętość po rozprężeniu w wodzie 40L)

Cena 199,99 zł
Więcej
Produkt chwilowo wyczerpany, czas oczekiwania 2 tygodnie

Zobacz inne akcesoria dla gadów w naszym sklepie terrarystycznym

Śledź nas na Facebooku