Filtrowane według

Marka

Marka

Gatunek

Gatunek

Wszystkie Bestsellery
Pojemniki hodowlane do rack systemów

Pojemniki hodowlane do rack systemów

W tej kategorii znajdziesz wykonane z tworzywa sztucznego pojemniki Hodowlane do Rack Systemów, czyli "szuflady"  wykorzystywane do regałów hodowlanych.

Pojemniki Hodowlane Rack System

Są to tzw. szuflady hodowlane dla węży, gekonów oraz gryzoni. Świetnie sprawdzają się na większych hodowlach przy użyciu regałów hodowlanych typu Rack System. Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, rozmiarach oraz kombinacjach np z miejscem na miskę lub rozdzielaczami tzw. dividerami.

Pudełka IMCAGES typu wanna są lekkie, łatwo się je czyści i wyposażone są w specjalny uchwyt do wyciągania z regałów. Ułatwia to pracę z wężami i przyspiesza czyszczenie regałów hodowlanych.

Aktywne filtry

Rack System dla Węży

Jest to system hodowli węży lub innych gadów w regałach hodowlanych, który cechuje ekonomiczność, wygoda i oszczędność zarówno miejsca, czasu jak i kosztów. Sprawdza się doskonale w większych hodowlach. Szuflady takiego regału powinny umożliwiać łatwe czyszczenie i dezynfekcje aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się chorób, a także ułatwiać prace przy swojej hodowli. Plastikowe pojemniki od IMCAGES są wodoodporne, łatwo się dezynfekują, wykonane są z grubego plastiku w związku z czym nie odkształcają się, są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, rozmiarowych i wariantowych tak aby każdy mógł dobrać odpowiednie pudełko do swoich potrzeb.