Filtrowane według

Marka

Marka

Gatunek

Gatunek

Wszystkie Bestsellery
Piasek do terrarium

Piasek do terrarium

W tej kategorii znajdziesz różnego typu Piaski do Terrarium dla jaszczurek, piaski dla gadów pustynnych. W ofercie znajduje się piasek do terrarium i glina z piaskiem do terrarium topowych Marek na rynku.

Specjalistyczny Piasek do Terrarium

W naszej ofercie znajdziesz piasek terrarystyczny różnego typu i koloru dla różnych gadów pustynnych takich jak Agama Brodata, Gekon Lamparci i inne jaszczurki. Dzięki różnym odcieniom i barwom dostosujesz piasek do danego wystroju terrarium. Największą popularnością cieszy się Piasek Kwarcowy dla Agamy Czerwony i Żółty marki Habistat. Piaski można stosować samodzielnie lub z domieszką gliny, co nada podłożu twardszą i bardziej zwartą strukturę.

Oferujemy również gotowy piasek z gliną do terrarium, wzorowany na naturalnej glebie z niektórych regionów suchych. Jest to kompozycja piasku, skalnego kruszywa oraz gliny. Zawartość gliny umożliwia budowę tuneli, jaskiń i pionowych ścianek.

Część podłoży pakowane jest w 100% Naturalne opakowania podlegające recyklingowi.

Aktywne filtry

Wystarczy wsypać i Gotowe !

Piasek terrarystyczny wystarczy otworzyć i wsypać bezpośrednio do Terrarium. Nie wymaga się jego mycia i płukania dzięki czemu zaoszczędzisz czas. Dostępne są w wygodnych torbach z rączką w 2 rozmiarach 5 i 10kg.

Sprawdź również: