Wszystkie Bestsellery

Lista produktów marki Braplast

Braplast - Renomowany producent pojemników hodowlanych

Pojemniki znane ze świetnej jakości i funkcjonalności. Specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić odpowiednie warunki hodowli dla różnych gatunków gadów, płazów, insektów, bezkręgowców Wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są bezpieczne dla zwierząt i zapewniają odpowiednią wentylację oraz możliwość utrzymania właściwej wilgotności. Dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, pojemniki Braplast są idealnym wyborem do indywidualnych potrzeb hodowli gadów.

Aktywne filtry

BraPlast Pojemniki Hodowlane i Transportowe dla Zwierząt

Firma Braplast oferuje pudełka do transportu gadów, bezkręgowców i innych zwierząt. Popularne pojemniki hodowlane typu breeding box dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach.

Pudełka przeznaczone do hodowli małych gatunków gadów lub bezkręgowców świetnie sprawdzają się także w transporcie. Wyposażone w zamykane przykrywki z klapką lub bez. Mogą być wyposażone także w wentylację dla zwierząt.

Pojemniki Braplast są najpopularniejszym typem pudełek dla hodowców gadów. Są także najczęściej wybieraną opcją przez wystawców na targach terrarystycznych.