Filtrowane według

Marka

Marka

Gatunek

Gatunek

Wszystkie Bestsellery
Karma dla żółwia

Karma dla żółwia

Znajdziesz tu Karmę dla Żółwia lądowego oraz Pokarm dla żółwia wodnego. Dieta żółwi powinna być odpowiednio zbilansowana ze względu na jego prawidłowy rozwój. Powinna być ona urozmaicona i zróżnicowana.

Zdrowa Karma Dla Żółwia Lądowego

W naszych domach najczęściej możemy spotkać żółwia greckiego, stepowego, . Zawsze staramy się o nie dbać i odpowiednio odżywiać. Nie jest to łatwe, ponieważ musimy im zapewnić dietę jak najbardziej zbliżoną do ich naturalnego środowiska. Większość żółwi lądowych jest zwierzętami roślinożernymi.  Chcemy tu wam zaproponować zupełnie nową gotową dietę dla wszystkich gatunków żółwi Optimised52 jest ona całkowicie naturalna i sprawdzona przez weterynarzy żywności dla żółwi. Została opracowana w celu naśladowania naturalnego miksu pokarmowego.

Absolutnym hitem jako pokarm dla żółwia stepowego, greckiego, i wszystkich gatunków lądowych jest Żywa OPUNCJA. Roślina ta jest bardzo ceniona wśród hodowców żółwi ze względu na jej właściwości odżywcze i jednocześnie nawadniające.

Jaka karma dla żółwia wodnego

Te wszystkożerne gady potrzebują zbilansowanych produktów, dlatego karma dla żółwia wodnego powinna  składać się z różnych składników odżywczych , warto zwrócić uwagę na Hikari Turtle Sticks stanowi ona idealny pokarm dla żółwia wodnego a przy tym  nie zanieczyszcza nam wody. Żółwie wodne możemy karmić wołowiną, surowymi rybami, dżdżownicami, ślimakami, możemy podawać też martwy pokarm zwierzęcy taki jak krewetki małże ryby słodkowodne i morskie. Pamiętać należy  aby rośliny były zawsze uzupełnieniem w diecie gadów szczególnie u małych żółwików.

Aktywne filtry

Wybrane pokarmy dla Żółwi Lądowych

Warto zwrócić uwagę na nowy produkt firmy Hikari Mulberific Delite który zawiera wszystkie witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego wzrostu skorupy.

Pokarm dla żółwia to głównie  suszone rośliny łąkowe, które też możemy zastąpić  gotową mieszanką kwiatów Arcadia Earth Pro Dragon.

Sprawdź również: