Oferta Hurtowa dla HODOWCÓW GADÓW

Profesjonalni Hodowcy gadów, płazów i owadów potrzebują asortymentu, na którym będą mogli polegać, dlatego szukają produktów Najlepszej Jakości oraz Zaufanych Producentów. Dzięki temu mogą być spokojni o swoje kolekcje zwierząt.

Naszą firmę założył Mikołaj Iwanowicz, który jest hodowcą Pytonów, Żółwi, Jaszczurek, Waranów, Kajmanów, Skolopendr, Karaczanów i innych egzotycznych zwierząt. Wnosi on Wieloletnie Doświadczenie dzięki czemu rozumiemy Potrzeby i Obawy Hodowców.

Dlatego Stworzyliśmy ofertę Hurtową specjalnie dla Profesjonalnych Hodowców Gadów oraz zwierząt egzotycznych aby zaoferować im produkty których potrzebują najbardziej.

Tylko Sprawdzone Znane Marki

Sprzedajemy to czego sami używamy. Zależy nam na tym aby hodowca był spokojny o jakość produktów.

Zrezygnowaliśmy zatem z oferowania tanich Chińskich Bajerów w zamian za jakość i bezpieczeństwo. Nasi klienci wiedzą, że sprawdziliśmy oferowane produkty i możemy spokojnie im je polecić

Wygodny System Rabatowy

Rabaty dla odbiorców Hurtowych zaczynają się już od 1000zł  i nigdy nie przepadają. Mogą tylko rosnąć. Szczegółową tabelę wielkości rabatów otrzymasz od nas mailem. Obowiązuje zasada "Im więcej u nas kupujesz tym lepsze rabaty dostajesz". Proste.

Wysyłka za Granicę

Bez problemu wysyłamy produkty do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Norwegii. Wysyłki zagraniczne realizujemy w ciągu 2-3 dni od wpłaty. Nasza anglojęzyczna obsługa klienta odpowie także na wszelkie pytania niezależnie skąd jesteś.

Zaufanie Europejskich Hodowców

Stale wymieniamy się wiedzą z hodowcami z całej Polski i Europy, którzy nam zaufali. Zbieramy opinie o produktach na rynku, dzięki temu możemy wam zaoferować jakość z najwyższej możliwej półki.

Gdy liczy się Czas

Ile razy zdarzyło Ci się czekać długo na sprzęt gdy nagle rozmnożyły Ci się zwierzęta i musiałeś szybko reagować. Wiemy, że to jest ważne. Dlatego wysyłamy przesyłkę jak najszybciej się da - tak abyś mógł zadbać o swoje nowe zwierzęta w jak najkrótszym czasie. Mniejsze Paczki nadajemy tego samego dnia a palety w 2-3 dni.

Otrzymaj Cennik Hurtowy

Zostaw nam dane Twojej Firmy a my odeślemy Ci Cennik Hurtowy wraz z instrukcją co dalej.

Oferta Hurtowa