Wszystkie Bestsellery
OGRZEWANIE
Ogrzewanie - do Terrarium i do Roślin - Imcages.com

OGRZEWANIE

Ogrzewanie Terrarium. Akcesoria do ogrzewania węży, jaszczurek, żółwi i innych zwierząt tropikalnych. Panele i Maty grzewcze, promienniki ciepła, żarówki dla gadów.

Ogrzewanie do Terrarium i Roślin.

Najlepszym sposobem ogrzewania terrarium są klasyczne żarówki grzewcze różnego typu lub Maty grzewcze, które wkładamy pod podłoże lub ziemię. Można je umieścić także pod terrarium. Wykorzystywane są także przy hodowli roślin.

W terrarium i inkubatorach można stosować także panele grzewcze IR. Jako uzupełnienie Ogrzewania dla Gadów proponujemy promienniki ciepła podczerwonego zarówno w postaci żarówek nocnych jak i promienników ceramicznych.

Jest 69 produktów

Wyświetlanie 1-24 z 69 elementów
Aktywne filtry

Odpowiednia Temperatura dla Twojego Gada

Ciepło, którego potrzebuje Twoja Agama Brodata lub Gekon Lamparci Ogrzewanie jest niezbędne dla gatunków tropikalnych zarówno zwierząt jak i roślin. Każdy Gad musi mieć temperaturę dostosowaną do jego potrzeb i naturalnego występowania. 

Temperaturą w Terrarium dobrze jest też sterować i mieć ją pod kontrolą. Do tego potrzebne są sterowniki temperatury czyli nowoczesne termostaty i termoregulatory do Terrarium. Dzięki nim możesz zagwarantować swoim gadom stabilne warunki cieplne.

Śledź nas na Facebooku