Filtrowane według

Gatunek

Gatunek

Wszystkie Bestsellery
Pokarm Dla Glonojada

Pokarm Dla Glonojada

W tej kategorii umieszczona została różnego rodzaju Karma dla Glonojada, czyli popularnego w akwariach słodkowodnych Zbrojnika. Oferowane w naszym sklepie pokarmy dla zbrojników marki Hikari są zbilansowane i dostosowane do preferencji żywieniowych glonojadów, a także pomagają w utrzymaniu zdrowego żołądka i układu trawiennego ryb oraz zapewniają optymalny wzrost i kondycję.

Jaki Pokarm dla Glonojada?

Specjalistyczny Pokarm dla Glonojada powinien być dostosowany do preferencji żywieniowych i otworów gębowych tych ryb. Glonojad pokarm pobiera przy dnie zbiornika, granulat powinien być dość twardy i nie rozpuszczać się zbyt szybko aby ryby miały możliwość używania tzw. tarki w ich otworach gębowych, co utrzymuje ryby w dobrej kondycji. W naszym sklepie znajdziesz roślinne granulaty szybko opadające w formie twardych dysków (lub tzw. tabletek), o odpowiedniej wielkości i gęstości, aby ryby mogły je łatwo pobierać i spożywać. Forma granulatu w postaci tabletki dla glonojada może ułatwiać kontrolowanie ilości spożywanej karmy oraz minimalizować ryzyko jej rozpadania się w wodzie.

Aktywne filtry

Nr Referencyjny SKU:: HIA 21403

Marka: HIKARI

HIKARI MINI Algae Wafers - Karma Tonący Pokarm dla Glonojada, dla Zbrojnika, dla Ryb Dennych

Hikari MINI Algae Wafers to tonący pokarm dla wszystkich roślinożernych ryb żerujących przy dnie w postaci krążków o średnicy 7mm. Dzięki mniejszym rozmiarom pokarm jest odpowiedni również dla mniejszych lub młodych ryb dennych. Dla ryb takich jak: Glonojad Zbrojnik Wszystkie ryby denne żywiące się algami Ilość do wyboru: 22g 85g 1kg

Cena 11,89 zł
Od: 11,89 zł
Dostępny

Nr Referencyjny SKU:: HIA 22036

Marka: HIKARI

Hikari Massivore Delite - Karma Tonący Pokarm dla Suma, Węgorza, Ryb Mięsożernych

Tonący granulat dla ryb mięsożernych pobierających pokarm z dna zbiornika, zastępujący pokarmy żywe. Doskonała alternatywa dla pokarmu żywego oferująca wysoki poziom przyswajalności. Zapewnia zdrowie i piękne ubarwienie. Pokarm dla: sumów rekinów, polypterus, węgorzy mięsożernych zbrojników większość ryb mięsożernych Gramatura do wyboru: 380g 1kg

Cena 131,52 zł
Od: 131,52 zł
Więcej
Oczekiwanie na dostawę

Pokarm dla Zbrojnika marki Hikari

Poznaj Granulaty skomponowane specjalnie z myślą o zbrojnikach od marki Hikari

 Hikari Algae Wafers - Zawiera składniki odżywcze, które pomagają w utrzymaniu zdrowego żołądka i układu trawiennego ryb oraz zapewniają optymalny wzrost i kondycję.

Hikari Sinking Wafers - Granulat dla zbrojników i nie tylko, który szybko opada na dno akwarium, co umożliwia łatwe dostarczenie pożywienia tym gatunkom, które preferują karmienie się na dnie. Zawiera odpowiednią ilość błonnika, aby wspomagać trawienie, oraz składniki odżywcze niezbędne do utrzymania zdrowego wzrostu i witalności ryb.

Hikari Mini Algae Wafers - Jest to miniaturyzowana wersja granulatu Hikari Algae Wafers, dostosowana do mniejszych ryb zbrojników. Zawiera składniki odżywcze potrzebne do prawidłowego rozwoju i zdrowia tych ryb, a także wspiera ich naturalne zachowania żerowania na pokarm roślinny.