Wszystkie Bestsellery
Pojemniki Hodowlane Braplast

Pojemniki Hodowlane Braplast

Pojemniki Hodowlane Braplast typu Breeding Box do hodowli i transportu gadów, pająków, płazów, insektów i wielu innych zwierząt. Pojemniki dostępne są w wersji z klapką ułatwiającą wyjmowanie podopiecznych.

Pojemniki Hodowlane Braplast do hodowli i transportu zwierząt

Pudełka firmy BraPlast mają szerokie zastosowanie wśród hodowców zwierząt. sprawdzają się do hodowli owadów, stawonogów oraz transportu gadów i płazów. Pojemniki pasują idealnie do ekspozytorów wystawowych reptile display marki IMCages - ekspozytory wystawowe Reptile Display.

Do wyboru pojemniki w kolorze białym, czarnym lub transparentne.

Aktywne filtry

Pojemnik Hodowlany BraPlast

Najpopularniejszym zastosowaniem plastikowych pudełek jest transport gadów z targów lub hodowla gekonów, małych węży czy pająków. Pudełko na pająka, gekona, ślimaka, skolopendry lub inne insekty dostępne jest różnych rozmiarach. Dzięki czemu możemy dopasować je idealnie do gatunku. Breednig Boxy idealnie nadają się również jako tymczasowy zastępczy pojemnik hodowlany dla bardzo młodych węży, które stosunkowo szybko rosną ale ich docelowe terrarium jest dla nich o wiele za duże na początek.

Często też Breeding Boxy wykorzystywane są na targach jako pojemniki ekspozycyjne. Pojemniki Hodowlane Braplast pasują do Reptile Display naszej marki IMCAGES