Wszystkie Bestsellery
Podłoże dla gekona

Podłoże dla gekona

W kategorii umieściliśmy specjalistyczne podłoża dla Gekonów, znajdziesz tutaj specjalne mieszanki piasku, gliny, iłów i innych ziem. Dobierzesz podłoże dopasowane do potrzeb Gekonów Lamparcich i Gekonów Orzęsionych.

Jakie Podłoże dla Gekona?

Należy pamiętać, że poszczególne gatunki wymagają innych warunków, podłoże dla gekona powinno być dostosowane do jego potrzeb, przede wszystkim być bezpieczne dla naszego gada, często ma za zadanie również spełniać wiele funkcji w samym zbiorniku. Niektóre gatunki jak np. Gekon Lamparci, wymagają podłóż ścisłych, które nie obklejają pokarmu w takim stopniu jak drobne, sypkie podłoża (sprawdź podłoże dla Gekona z Gliną dostępne w naszej ofercie). Można również postawić na podłoża, które w pewnym stopniu może być przez jaszczurkę przetrawione (np. podłoże celulozowe) lub zastosować granulat kukurydziany, którego zjedzenie dopiero w dużych ilościach może doprowadzić do zaczopowania. Gekon orzęsiony dobrze czuje się we włóknie kokosowym, gdyż wymaga on większej wilgotności w terrarium. Terraria jeszcze innych gatunków dobrze jest obsadzić żywą roślinnością, dlatego też podłoże dla Gekona Płaczącego powinno również odżywiać rośliny np. podłoże aktywne dla gekona.

Aktywne filtry

Nr Referencyjny SKU:: PRBLOCK002

Marka: Reptiblock

REPTIBLOCK Podłoże Torf Kokosowy DROBNY 4,5KG 70L DROBNY

Reptiblock S  - Odpylone podłoże klasy PREMIUM w postaci chipsów kokosowych do terrarium - Prasowane Włókno z Kokosa Podłoże kokosowe dla gadów i płazów. Idealne dla Węża, agamy, kameleona, żółwia, chomika, myszy, gekona i innych jaszczurek i gryzoni oraz jako dodatek do podłoży dla roślin 4,5kg - 70L Drobny Chips - Gradacja S

Cena 89,99 zł
Więcej
Dostępny

Nr Referencyjny SKU:: PRBLOCK002-3X

Marka: Reptiblock

REPTIBLOCK 3-Pack Podłoże Torf Kokosowy 4,5KG 70L DROBNE

3 Pack Włókna kokosowego Reptiblock S  - Odpylone podłoże klasy PREMIUM w postaci chipsów kokosowych do terrarium - Prasowane Włókno z Kokosa Podłoże kokosowe dla gadów i płazów. Idealne dla Węża, agamy, kameleona, żółwia, chomika, myszy, gekona i innych jaszczurek i gryzoni oraz jako dodatek do podłoży dla roślin 3x opakowanie 4,5kg - 70L Drobny Chips -...

Cena 249,99 zł
Więcej
Dostępny

100% Naturalne Podłoże pustynne

Wszystkie podłoża są starannie dobierane, niezależnie od Producenta. Wielu jednak producentów decyduje się także na Opakowania pochodzenia naturalnego np. Podłoże Habistat.  Polecamy zapoznać się z ich ofertą także dla innych gadów takich jak Żółwie czy Gekony.

Sprawdź również: