Wszystkie Bestsellery
Terraria dla pytona nadrzewnego

Terraria dla pytona nadrzewnego

Węże prowadzące nadrzewny tryb życia to popularny wybór wśród hodowców. Występują we wspaniałych wariantach kolorystycznych i prezentują się pięknie w terrarium. W tej kategorii znajdziesz wodoodporne, wykonane z PCV terraria dla węży nadrzewnych idealne dla takich gatunków jak morelia viridis (pyton zielony), morelia spilota (pyton dywanowy), boa leśny, spilotes (wąż spiralny) i wiele innych.

Jakie terrarium dla Węża Nadrzewnego?

Przez to iż gady te prowadzą tryb życia nadrzewny, terrarium dla Węża Nadrzewnego powinno być wyższe niż szersze czyli w układzie wertykalnym. Dobrze jest także umieścić w nim gałęzie, żywe rośliny i poziomą tyczkę, po których wąż będzie mógł się poruszać i w nich chować, możesz je sporządzić z dekoracje do terrarium dla pytona nadrzewnego. Jeżeli szukasz terrarium dla GTP (Green Tree Python) zajrzyj tutaj Terrarium dla pytona zielonego

Aktywne filtry

Jaki materiał na terrarium węża nadrzewnego?

Gady to zwierzęta stosunkowo delikatne i wyczulone na roztocza, grzyby i pleśń dlatego też materiał na terrarium, powinien być odporny na wilgoć i umożliwiać zachowanie czystości oraz łatwą i skuteczną dezynfekcję. Wąż Nadrzewny terrarium potrzebuje mieć utrzymane w czystości, aby uniknąć infekcji dróg oddechowych, pasożytów i nie tylko.  Idealnym sprawdzi się wodoodporne terrarium z PCV, które nie chłonie wilgoci, łatwo się czyści i jest pozbawione porów co nie stwarza przyjaznego dla grzybów i roztoczy środowiska.