Wszystkie Bestsellery
Pokarm Dla Krewetek

Pokarm Dla Krewetek

Zadbaliśmy o to aby zaoferować Ci jak najlepszej jakości pokarmy dla krewetek akwariowych. W naszej ofercie znajdują się pokarmy specjalistycznych marek takich jak znana japońska firma HIKARI.

Pokarm dla Krewetek Akwariowych z Górnej Półki

Naturalny pokarm dla krewetek powinien być także wzbogacony o potrzebne składniki odżywcze i witaminy jakich potrzebują Twoje Krewetki.

Znajdziesz tutaj produkty takie jak:

  • Pokarm dla Krewetek Neocaridina
  • Pokarm dla Krewetek Caridina
  • Pokarm dla Krewetek Filtrujących
  • Karma dla innych krewetek takich jak Pinokio czy Amano
  • Pokarm dla Krabów i Skorupiaków

Najlepszy Pokarm dla Krewetek zadba o same Krewetki jak i o Wodę

Niezależnie od tego jaki krewetki pokarm przyjmują ważne jest także to aby karma nie wpływała na zmianę parametrów wody. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku krewetek Caridina. Dodatkowo stosując na przykład pokarm dla krewetek Red Cherry możemy być pewni, że osiągniemy najlepsze wybarwienie naszych podopiecznych.

Aktywne filtry

Nr Referencyjny SKU:: HIA 27309

Marka: HIKARI

Hikari Crab Cuisine 50g - Karma, Tonący Pokarm dla Skorupiaków, Kraba Pustelnika

Bogaty w wzbogacony wapń Pokarm dla skorupiaków, który stymuluje muszle i pancerze do wzrostu oraz wspiera układ odpornościowego. Pokam wolny od pleśni lub innych problematycznych nagromadzeń, które są powszechne w konkurencyjnych produktach.Pokarm idealny dla: krab pustelnik Wiele gatunków skorupiaków Gramatura opakowania: 50g

Cena 12,97 zł
Więcej
Dostępny

Jaki Pokarm dla Krewetek?

Dla Krewetek Akwariowych powinno się zastosować granulowany pokarm, który wzbogaci wybarwienie krewetek oraz zadba o stabilne parametry wody np. PH i GH. Można używać uniwersalnego pokarmu lub dedykowanych linii produktów pod konkretne gatunki.

Różne krewetki akwariowe pokarm przyswajają w podobny sposób. Pobierają go z dna lub innych powierzchni, z wyjątkiem krewetek filtrujących, które filtrują nurt wody. Jednak większość z wysoko wybarwionych krewetek będzie potrzebowała specjalistycznej karmy wspomagającej ich wybarwienie oraz zachowania rozrodcze.

Jedzenie dla Krewetek -Łatwy sposób podania

Pokarmy dedykowane dla krewetek i skorupiaków są pokarmami tonącymi. Przez co łatwo je zaaplikować w konkretne miejsce. Bardzo popularną metodą karmienia krewetek wśród większych hodowców jest umieszczanie jedzenia na szklanej podstawce lub pojemniczku. Dzięki temu mamy kontrolę nad ewentualną niezjedzoną resztą pokarmu.

Więcej pokarmów dla ryb słodkowodnych znajdziesz w kategorii z pokarmami dla ryb na naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.