Filtrowane według

Marka

Marka

Gatunek

Gatunek

Wszystkie Bestsellery
Karma dla gekona

Karma dla gekona

Gekony (Gekkonidae) to najbogatsza w gatunki rodzina małych i średniej wielkości jaszczurek. Ze względu na łatwość w hodowli stały się one popularnymi zwierzętami domowymi wśród terrarystów. Dla gekonów  główną karmę stanowią owady, są też gatunki które powinny dodatkowo zjadać rośliny.

Karma dla gekonów różnych gatunków

W niewoli możemy spotkać różne gatunki gekonów, najczęściej wybierane to
gekon lamparci(Eublepharis macularius) gekon orzęsiony(Correlophus ciliatus) Gekon pospolity(Gecko gecko) i inne.

Rynek daje nam  duży wybór owadów, które pozwolą nam  zapewnić im zróżnicowaną dietę. Gekony tak jak ludzie, mają różne gusta smakowe dlatego warto podawać  im różną karmę, wtedy  będziemy mogli zaobserwować co zjadają najchętniej. Sprawdź: pokarm dla gekona orzęsionego lub pokarm dla gekona lamparciego.

Gotowe Pokarmy dla gekonów

Wygodnym i bezpiecznym sposobem jest też wprowadzenie dla gekonów gotowej karmy Arcadia Earth Pro-Stickyfoot Gold 180g Pokarm dla Gekona to zupełnie nowa i całkowicie naturalna żywność zaprojektowana specjalnie dla  wszystkich  gekonów. Pokarm ten jest na tyle pożywny, że ​​ można nim karmić codziennie naszego pupila , ale zawsze dodatkowo zaleca się karmienie gekona świeżym, wypróżnionym żywym pokarmem. Polowanie na owady pozwala mu na korzystanie z naturalnych jego zachowań.


 

Aktywne filtry

Nr Referencyjny SKU:: HIA 20606

Marka: HIKARI

Hikari LEOPAGEL - 60g Pokarm dla Gekona Lamparciego dla Jaszczurek Owadożernych

Rewolucyjny, gotowy do użycia pokarm dla jaszczurek owadożernych w postaci gęstej pasty, która fakturą i wilgotnością imituje owady. Bogaty w składniki odżywcze pokarm chętnie podejmowany przez jaszczurki. Pokarm idealny dla: Gekona lamparciego wszystkich jaszczurek  owadożernych Gramatura opakowania: 60g

Cena 35,43 zł
Więcej
Dostępny

Czym karmić gekona

Ważne jest aby dobrze zapoznać się z wymaganiami żywieniowymi danego gatunku gekona i dostosować pokarm  do jego potrzeb. Karmiąc gekony żywym pokarmem, należy zwrócić uwagę na  źródło, z którego pochodzi karma dla gekonów. Bezpieczny pokarm to ten który kupimy u profesjonalnych hodowców, daje on nam gwarancję zdrowych owadów  przebadanych i pozbawionych pasożytów. Po gotową karmę warto zajrzeć do sklepu internetowego , pozwoli to nam zaoszczędzić czas i pieniądze

Sprawdź również: