Wszystkie Bestsellery
Terraria dla boa dusiciela

Terraria dla boa dusiciela

W tej kategorii znajdziesz dedykowane Terraria dla węży Boa np. najpopularniejszego gatunku jakim jest Boa Dusiciel (Boa constrictor) oraz największych gatunków węży dostępnych w hodowli.

Wodoodporna konstrukcja Terrariów dla Boa Dusiciela

Dzięki specjalnej technologii spienionego PCV z utwardzoną powierzchnią Terraria dla dużych węży takich jak Boa Tęczowy, Boa Dusiciel, Boa Cesarski i Boa Leśny można dosyć łatwo czyścić. Terraria możesz myć myjką ciśnieniową. Wyposażyliśmy także je w szyby z hartowanego szkła.

Wszystkie Terraria dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych dzięki czemu dopasujesz je do swojego wystroju mieszkania. Dodatkowo Terraria oferujemy także w wersjach z wyposażeniem. Możemy także umieścić w terrarium specjalne wyposażenie na życzenie klienta.

Aktywne filtry

Wygoda i bezpieczeństwo Twojego Węża

Terraria dla Węży Boa zostały przemyślane tak aby Twój wąż był bezpieczny. Terraria możesz ustawiać jedno na drugim i budować z nich regały hodowlane. Możesz także łączyć je z innymi terrariami z naszej oferty. Tutaj znajdziesz wszystkie produkty marki IMCAGES


Wysyłka Terrariów do całej Unii Europejskiej

Terraria dla węża Boa Dusiciela wysyłamy do wszystkich krajów Unii Europejskiej na paletach zaufanym przewoźnikiem. Ze względu na duże rozmiary, wyceniamy wysyłkę indywidualnie zależnie od adresu klienta.