Wszystkie Bestsellery
Microclimate Evo connected 3 Sterownik Wi-fi Temperatury w terrarium
 • Microclimate Evo connected 3 Sterownik Wi-fi Temperatury w terrarium
 • Microclimate Evo connected 3 kanałowy termostat do terrarium z Wi-fi
 • Microclimate Evo connected 3 Termoregulator dla gadów z wi-fi
 • Microclimate Evo connected 3 Termostat do terrarium z Wi-fi
 • Microclimate Evo Connected 3 - Termostat do terrarium z Wi-fi
 • Microclimate Evo Connected 3 - Termostat do terrarium z Wi-fi
 • Microclimate Evo connected 3 Termostat sterowany smartfonem do terrarium i wiwarium
 • Microclimate Evo Connected 3 - Termostat do terrarium z Wi-fi
 • Microclimate Evo Connected 3 - Termostat do terrarium z Wi-fi

Microclimate Evo Connected 3 - Termostat do terrarium z Wi-fi

EVO3

Microclimate Evo Connected 3 - Termoregulator do terrarium z Wi-fi

Sterownik 3 Kanałowy do terrarium z Wi-fi i

1 049,99 zł
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności
Opis

MICROCLIMATE Evo Connected 3 — Trzykanałowy Termostat do Terrarium z Wi-fi i Funkcją Uczenia się

Ten Termostat terrarystyczny to najwyższej klasy sterownik temperatury do terrarium. Posiada:

 • Dwa kanały przyciemniania lub impulsowe
 • Jeden Kanał Włącz/Wyłącz
 • Każdy kanał ma własny czujnik o stopniu ochrony IP, który może być używany do monitorowania temperatury, nawet jeśli kanał jest używany do sterowania oświetleniem.
 • Rozwiązanie montażowe wbudowane bezpośrednio w całkowicie nowy pojemnościowy wyświetlacz dotykowy oraz w główną skrzynkę kontrolną.

Jeśli nie wiesz jak wybrać odpowiedni termostat dla Twojego Gada to sprawdź ten artykuł na temat termostatów terrarystycznych

Sterownik Temperatury z możliwością połączenia ze smartfonem

Ten Termostat połączysz ze swoim smartfonem poprzez Wi-fi. Na specjalnej aplikacji będziesz mógł sterować termostatem nawet gdy nie jesteś w domu. Do tego znajdziesz tam historię temperatury oraz możesz sterować kilkoma sterownikami na raz.

Termostat EVO Connected 3 Jest to idealne rozwiązanie do monitorowania chłodnego końca terrarium, jeśli główna sonda znajduje się w obszarze wygrzewania. Umożliwia to rejestrację danych w całym gradiencie temperatury obudowy.

Aplikacja Mobilna Evo

Monitoruj i kontroluj swój termostat z dowolnego miejsca na świecie za pomocą połączonej aplikacji mobilnej Evo lub pulpitu nawigacyjnego (termostat wymaga połączenia Wi-Fi).

Kable poza zasięgiem wzroku

Trzymaj wszystkie kable poza zasięgiem wzroku dzięki głównej skrzynce sterowniczej, w której znajdują się wszystkie połączenia za pomocą jednego kabla do całkowicie nowego wyświetlacza.

3 Kanały na wyposażeniu sterownika Evo Connected 3

Kanał 1 i 2: Tryb Dimming - Ściemnianie lub Tryb Pulsacyjny

Ten kanał steruje głównym źródłem ogrzewania w terrarium. Ustawienia timera pozwalają na łatwą kontrolę źródła ciepła w trybie dzień/noc, poprzez obniżenie temperatury lub całkowite wyłączenie ogrzewania.

Tryb Ściemniający polega na płynnym zmniejszaniu i zwiększaniu napięcia na wyjściu urządzenia. Dzięki temu temperatura nie ulega wahaniom tylko cały czas utrzymuje się na podobnym poziomie.

Tryb Pulsacyjny to tryb pracy termostatu na zasadzie wysyłania mini pakietów włącz/wyłącz. Tzn następuje seria uruchomień zasilania po czym następuje krótka przerwa aby po krótkiej chwili nastąpił kolejny cykl. I tak do momentu aż urządzenie nie wykryje zadanej temperatury.

Ten tryb jest przeznaczony do urządzeń grzewczych nieemitujących światła takich jak maty grzewcze lub emitery ceramiczne

Kanał 3: kanał wł./wył.

Ten kanał idealnie nadaje się do sterowania lampą UV lub innym oświetleniem widzialnym w twoim terrarium, po prostu włączając go rano i wyłączając w nocy.

Może być alternatywnie używany jako podstawowy termostat włącz/wyłącz, jeśli wymaga tego konfiguracja, na przykład uruchamiając matę grzewczą lub ceramikę o niskiej mocy jako tło lub ogrzewanie nocne.

Całkowicie nowy wyświetlacz Większy, jaśniejszy, gładszy

Całkowicie nowy pojemnościowy panel dotykowy znacznie poprawia wrażenia użytkownika dzięki superszybkim czasom reakcji i gładkiej, całkowicie szklanej konstrukcji.

Wbudowane rozwiązanie montażowe dla całkowicie nowego pojemnościowego szklanego wyświetlacza dotykowego

Łatwy i znany system menu — wiele osób pokochało system menu w Evo i przyzwyczaiło się do jego układu.

Dobrą wiadomością jest to, że menu ekranowe pozostało w dużej mierze takie samo, co oznacza, że ​​możesz zanurkować z powrotem bez stromej krzywej uczenia się.

Historia Temperatury

Podobnie jak w przypadku poprzedniej generacji Evo, na ekranie dostępny jest wykres historii temperatury dostępny z ekranu dotykowego. Urządzenie pokaże Ci na wykresie historię temperatury w terrarium. Dzięki temu będziesz miał wgląd w sytucję, podczas gdy nie było Cię w pobliżu.

Połączona aplikacja Evo

Dzięki tej aplikacji możesz kontrolować kilka termostatów na raz.

Aplikacja dostępna na iOS i Androida to centrum kontroli całej Twojej kolekcji gadów.

 • Dodaj do aplikacji tyle termostatów, ile potrzebujesz, aby monitorować i kontrolować swoją hodowlę z dowolnego miejsca na świecie.
 • Dane w czasie rzeczywistym są wyświetlane na ekranie głównym termostatów, w tym wykresy temperatury z danymi z okresu do 1 roku dostępne na wyciągnięcie ręki,
 • aktualne temperatury kanałów,
 • aktualne nastawy i stan mocy wyjściowej każdego kanału.


Łatwo przełączaj się między termostatami na ekranie głównym aplikacji i łącz różne typy Evo Connected w jednej aplikacji. Zaproś znajomych, rodzinę lub współpracowników do swojej kolekcji w aplikacji z różnymi poziomami dostępu.

Funkcja Zdalnego Serwisu

Ten termostat jest wyposażony w usługę zdalnego serwisu. Jeśli coś zdarzy się niespodziewanego, support techniczny może zajrzeć Ci do urządzenia zdalnie i naprawić awarię. To niesamowita oszczędność czasu.

Idealnie ułożone menu

Aby uzyskać dostęp do podstawowych, aż po zaawansowane funkcje. Termostat Evo Connected 3 Wykorzystuje wszystkie wspaniałe funkcje serii Evo, a następnie dodaje jeszcze więcej nowości w branży. Monitoruj i kontroluj swój termostat z dowolnego miejsca na świecie za pomocą aplikacji mobilnej połączonej z Evo lub pulpitu nawigacyjnego (do termostatu wymagane jest połączenie Wi-Fi)

Raporty panelu internetowego

 • Wraz z aplikacją Evo Connected działa Twoja własna sieć
 • Monitoruj i kontroluj całą swoją kolekcję z dowolnej przeglądarki internetowej.
 • Łatwe generowanie raportów z danymi do 1 roku na kanał do pliku .CSV, który jest idealny do każdego długoterminowego rejestrowania i raportowania danych takie jak wymagania licencyjne AAL.
 • Zaproś innych użytkowników do swojego pulpitu internetowego z różnymi poziomami dostępu co jest idealne dla sklepów i uczelni.


Ogrom kontroli

Każdy kanał ma opcję podstawowego sterowania aż do zaawansowanych funkcji. Nazwij każdy kanał, aby był łatwy do zidentyfikowania. Kanały i wyjścia są również oznaczone kolorami, aby ułatwić szybką identyfikację.

Wybierz rodzaj sterowania wymagany dla kanału pomiędzy Ściemnianiem lub trybem pulsacyjnym. Każdy kanał można ustawić na sterowanie ogrzewaniem, chłodzeniem lub stałą temperaturę. Można wybrać różne tryby synchronizacji, aby zapewnić podstawową kontrolę przez cały rok


Czas rampy

Możesz teraz wybrać czas rampy, który sprawi, że zmiany temperatury będą bardziej naturalne dla twojego zwierzęcia. Po osiągnięciu nowej wartości zadanej czas rampy wpływa na czas trwania zmiany temperatury. Jest to idealne rozwiązanie, gdy następuje przejście z pory nocnej do dziennej.

Możesz teraz wprowadzić czas, aby twoje wiwarium lub terrarium  nie nagrzewało się gwałtownie od niskiej temperatury w nocy do wysokiej temperatury w ciągu dnia.

Przejście może teraz nastąpić w ciągu godziny lub dwóch godzin, prowadząc do znacznie bardziej naturalnej zmiany temperatury w połączeniu z ustawieniem multi, co pozwala na całkowicie naturalny cykl temperaturowy przez cały okres 24 godzin.

Różne Ustawienia Czasowe

Kontroluj środowisko dokładnie tak, jak chcesz, od prostego, stałego ustawienia po różne ustawienia dla każdego sezonu. Wybór nalezy do ciebie.

 • Stały - Jedna temperatura lub ustawienie 24h na dobę
 • Dzień noc - Inna temperatura lub ustawienie dla godzin dziennych i nocnych
 • 8 różnych temperatur lub ustawień w ciągu 24 godzin
 • pory roku - Możliwość ustawienia różnych ustawień pory dnia i nocy dla każdej pory roku
 • Okresy - Wyjście może być aktywowane w określonych godzinach na ustawione czasy. Idealny dla zraszaczy i zamgławiaczy. Dostępne tylko na kanale on/off.


Alarmy

Inteligentne termostaty wymagają inteligentnych alarmów. Każdy kanał ma indywidualny alarm podgrzania, nadmiernej temperatury i awarii czujnika. Alarmy można dostosować na każdym kanale z poziomu aplikacji lub ekranu dotykowego.

Po uruchomieniu alarmu zostaniesz ostrzeżony powiadomieniem push na telefon komórkowy, brzęczyk ostrzegawczy z ekranu dotykowego, a także kolor temperatury na ekranie dotykowym zmieni kolor.

Czerwony dla nadmiernej temperatury i niebieski dla zbyt niskiej temperatury. W przypadku alarmu zasilanie kanału zostanie odcięte do czasu potwierdzenia, że ​​sytuacja powróciła do normalnych warunków pracy.


Aktualizacje drogą radiową

Po dodaniu termostatu do połączonego konta będziesz mógł otrzymywać aktualizacje bezprzewodowo, aby zawsze mieć na swoim sprzęcie najnowsze oprogramowanie.

Istnieje kilka niesamowitych funkcji dla połączonych serii termostatów, które będą dostępne za pośrednictwem usługi aktualizacji OTA. Nie zapomnij aktualizować aplikacji ze sklepu z aplikacjami lub sklepu Play, aby zapewnić jej najnowszą wersję.

 •     Funkcja blokady ekranu zapobiega przypadkowym dotknięciom ekranu.
 •     Wewnętrznie dostępny Ultraszybki bezpiecznik chroniący termostat przed zewnętrznymi usterkami.
 •     Dzięki zakresowi temperatur od 0C do 100C Evo Connected obejmuje szeroką gamę gadów.
 •     Wodoodporne czujniki z oznaczeniem IP na każdym kanale zapewniają dokładne odczyty temperatury bez względu na warunki

Monitoruj i kontroluj całą swoją kolekcję z dowolnej przeglądarki internetowej.

Generuj raporty z danymi do 1 roku na kanał, które można łatwo wyeksportować do pliku .CSV, który jest idealny do dowolnego długoterminowego rejestrowania danych i raportowania, takich jak wymagania licencyjne AAL. Zaproś innych użytkowników do swojego pulpitu internetowego z różnymi poziomami dostępu, co jest idealne dla sklepów i uczelni.

Termostat możesz zawiesić na specjalnym uchwycie

Do zestawu dodajemy specjalny uchwyt montażowy, dzięki któremu zamontujesz urządzenie kontrolne w dowolnym miejscu regału lub poza nim.


Specyfikacja

 • Maksymalne łączne obciążenie 1200 W (maks. 600 W na kanał)
    
 • Sterowanie przyciemnianiem, impulsem i włączaniem
    
 • Cyfrowa kontrola i przetwarzanie temperatury na kanałach temperatury
     
 • Wodoodporny czujnik IP o długości 2,5 m
     
 • Dostęp do Wi-Fi wymagany dla funkcji opartych na chmurze
     
 • 5 lat gwarancji
     
 • Zaprojektowany i wyprodukowany w Wielkiej Brytanii
WYBIERZ WARIANT
EVO3
0758763254122
EVO3
Mogą ci się spodobać
3 Inne produkty w tej samej kategorii
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Śledź nas na Facebooku