Wszystkie Bestsellery
Dimmer B1 Microclimate Ściemniający Termostat Sterownik do Terrarium
 • Dimmer B1 Microclimate Termostat termoregulator Sterownik do Terrarium
 • Dimmer B1 Microclimate Ściemniający Termostat Sterownik do Terrarium
 • Dimmer B1 Microclimate Sterownik temperatury do Terrarium termostaty Premium
 • Termostat do terrarium wiwarium paludarium microclimate Dimmer B1
 • Termostat typu Dimmer do Terrarium

Microclimate Dimmer B1 - Termostat do Terrarium Sterownik

DIMERB1

Termostat ściemniający do Terrarium - Sterownik temperatury i termoregulator do mat grzewczych, żarówek grzewczych i terrarystycznych emiterów ciepła

274,99 zł
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności
Opis

Ściemniający Termostat do Terrarium Microclimate Dimmer B1


Microclimate Dimmer B1 to precyzyjny termostat ściemniający zaprojektowany specjalnie dla terrariów. Ten zaawansowany termostat a także sterownik temperatury umożliwia dokładną płynną regulację temperatury i kontrolę środowiska w habitatach Twoich gadów.

Tryb Pracy: Ściemniający - Dimmer

Liczba kanałów: 1

Liczba czujników temperatury: 1

Kolor: Czarny

Zasada działania ścemniających termostatów typu Dimmer polega na tym, że termostat płynnie zmniejsza napięcie podawane na urządzenie, przez co nie mamy efektu skoków temperatury oraz efektu stroboskopu jeśli używamy żarówki grzewczej emitującej światło.

Jeśli nie wiesz jaki typ sterownika temperatury wybrać do swojego terrarium to przeczytaj nasz artykuł na temat termostatów terrarystycznych

Do jakich urządzeń grzewczych nadaje się ten Termostat?

Tego termostatu możesz użyć do praktycznie wszystkich urządzeń grzewczych stosowanych do terrarium. Idealnie sprawdzi się do:

 • mat grzewczych
 • żarówek grzewczych z UV
 • nocnych żarówek grzewczych typu moon
 • ceramicznych żarówek grzewczych
 • emiterów deep heat
 • paneli grzewczych infrared

Microclimate Dimmer B1 jest kompatybilny z różnymi systemami ogrzewania i oświetlenia, dzięki czemu dostosuje się do różnych konfiguracji terrariów. Jego elastyczność umożliwia optymalizację warunków dla różnych gatunków gadów.

Kiedy Termostat Dimmer B1 będzie dla Ciebie?

 • Jeśli masz tylko jedno terrarium, które chcesz ogrzać
 • Jeśli nie jesteś pewien czy w przyszłości nie zmienisz sposobu ogrzewania
 • Dla tych, dla których liczy się prostota i łatwość obsługi

Jak utrzymać stałą temperaturę w terrarium?

Microclimate Dimmer B1 przez zasadę swojego działania sprawia, że temperatura w terrarium przestaje się tak drastycznie zmieniać i pozostaje na stałym poziomie. Nie ma nagłych skoków temperatury co pozwala stworzyć o wiele bardziej stabilne warunki życia dla Twoich gadów.

Dimmer B1 vs Inne termostaty na Rynku

 • Termostaty Microclimate są to wysokiej jakości sterowniki produkowane w Wielkiej Brytanii, przez co są nie do porównania z tanimi modelami z chin dostępnymi w internecie.
 • Ściemniający termostat będzie utrzymywał bardziej stałą temperaturę w zbiorniku w przeciwieństwie do termostatów innego typu, które grzeją skokowo na zasadzie włącz/wyłącz
 • Termostaty ściemniające oszczędzają prąd - dają tylko tyle prądu ile faktycznie jest potrzebne do utrzymania zadanej temperatury.
 • Nadają się do wszystkich typów urządzeń grzewczych, podczas gdy zwykłe termostaty wywołują efekt stroboskopu w urządzeniach emitujących światło.

Precyzyjna Kontrola Temperatury

Wyjątkowe funkcje Microclimate Dimmer B1, w tym precyzyjną kontrolę temperatury, programowalne ustawienia i odczyt temperatury. Microclimate jest to zaufany producent z Wielkiej Brytanii, który od lat produkuje topowe rozwiązania kontroli temperatury w terrariach. Zapewnij komfort i dobrostan swoim gadom dzięki niezawodnemu i efektywnemu termostatowi.

Solidna Konstrukcja

Wbudowany regulator temperatury służy do zapobiegania przypadkowym zmianom temperatury w przypadku uderzenia w jednostkę, co byłoby łatwe, gdyby tarcza wystawała z obudowy.

Żółta dioda LED zapewnia informację zwrotną w czasie rzeczywistym o tym, ile mocy jest dostarczane do grzejnika. Długie kable zapewniają łatwe dopasowanie urządzenia do większości zestawów wiwariów.

Bezpieczeństwo Twoje i Twoich Gadów

Zewnętrzny bezpiecznik chroni termostaty przed awariami generowanymi przez grzałkę. Jest on wymienialny a zapasowe bezpieczniki są dodane do zestawu.

Gwarancja Producenta na aż 5 Lat!

Ta Marka jest pewna swojej wysokiej jakości. Dlatego jest tak chętnie wybierana przez profesjonalnych hodowców. Bez względu na model urządzenia producent daje 5 Lat Gwarancji. Przez co możesz spać spokojnie

Jak używać tego termostatu?

Urządzenie jest łatwe w obsłudze. Posiada jedno pokrętło, którym ustawiamy pożądaną temperaturę oraz 2 diody sygnalizujące. Jedna sygnalizuje czy urządzenie jest włączone czy nie a druga sygnalizuje czy w tej chwili urządzenie grzeje.

Uchwyt montażowy w Zestawie

Do termostatu dołączony jest uchwyt montażowy, który możesz zawiesić na ścianie terrarium przy pomocy wkrętów.


Specyfikacja Termostatu Microclimate Dimmer B1

 • Maksymalna moc wyjściowa: 600 Wat
 • Kabel sieciowy: 2 m
 • Kabel czujnika: 2,5 m
 • Kabel z gniazdem: 2 m
 • Ilość kanałów: 1
 • Ilość czujników: 1
 • Tryb pracy: Ściemniający/Dimmer

Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji takich jak Wifi lub funkcja uczenia się oraz wielokanałowość to zobacz nasze rozbudowane modele termostatów ściemniających z WiFi

WYBIERZ WARIANT
DIMERB1
0608641997231
Mogą ci się spodobać

Nr Referencyjny SKU:: TER120x60x50BLACK-KIT2

Marka: IMCAGES

ZESTAW Terrarium PCV IMCAGES 120x60x50cm dla Agamy Brodatej - CZARNE

Zestaw Wodoodporne Terrarium PCV o wymiarach 120x60x50cm dla Agamy BrodatejKolor: CZARNYWERSJA: Terrarium 120x60x50cm + Lampa UV 39W + Świetlówka T5 14% UV + Żarówka Grzewcza 50W + Ceramiczny Emiter Ciepła 50W + 2x Uchwyt do żarówki + 2x Osłona Bezpieczeństwa na Żarówki Grzewcze

Cena 2 642,00 zł
Więcej
Dostępny

Nr Referencyjny SKU:: TER120x60x50WHITE-KIT2

Marka: IMCAGES

ZESTAW Terrarium PCV IMCAGES 120x60x50cm dla Agamy Brodatej - BIAŁE

Zestaw Wodoodporne Terrarium PCV o wymiarach 120x60x50cm dla Agamy BrodatejKolor: BIAŁYWERSJA: Terrarium 120x60x50cm + Lampa UV 39W + Świetlówka T5 14% UV + Żarówka Grzewcza 50W + Ceramiczny Emiter Ciepła 50W + 2x Uchwyt do żarówki + 2x Osłona Bezpieczeństwa na Żarówki Grzewcze

Cena 2 642,00 zł
Więcej
Dostępny

Nr Referencyjny SKU:: TER120x60x50GREY-KIT2

Marka: IMCAGES

ZESTAW Terrarium PCV IMCAGES 120x60x50cm dla Agamy Brodatej - SZARE

Zestaw Wodoodporne Terrarium PCV o wymiarach 120x60x50cm dla Agamy Brodatej Kolor: SZARY WERSJA: Terrarium 120x60x50cm + Lampa UV 39W + Świetlówka T5 14% UV + Żarówka Grzewcza 50W + Ceramiczny Emiter Ciepła 50W + 2x Uchwyt do żarówki + 2x Osłona Bezpieczeństwa na Żarówki Grzewcze

Cena 2 642,00 zł
Więcej
Dostępny
4 Inne produkty w tej samej kategorii
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Nr Referencyjny SKU:: 74FC-125F4

Marka: Besgrow

Besgrow Spagmoss 8L Nowozelandzki Mech Torfowiec do Storczyków, do Roślin 100g

Idealne podłoże do storczyków, monstery, roślin tropikalnych i owadożernych, do dekoracji wiwarium i terrarium, hodowli bonsai. Rewelacyjne  podłoże do wilgotnych terrariów i inkubacji jaj. Bardzo dobrze utrzymuje wilgoć, ma wysokie działanie antyseptyczne. Ilość do wyboru: 100g (Objętość po rozprężeniu w wodzie 8L)

Cena 44,99 zł
Więcej
Dostępny

Śledź nas na Facebooku