Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Wszystkie Bestsellery
  • Cena obniżona

Arcadia Earth Pro Revitalise D3 100g Witaminy i Minerały PROMO Dnia

PROMOD-RAREPV100

Naturalne minerały do o pełnym spektrum Witamin A, D3 i E, przeznaczone dla gadów, płazów i ptaków

Zastosowanie: suplementacja do pokarmu

opakowanie 100g

42,53 zł
38,27 zł Oszczędź 10%
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Ilość
Dostępny

Opis

Arcadia Earth Pro Revitalise D3 100g Naturalne minerały i witaminy o pełnym spektrum z A, D3, E


Przeznaczone dla suplementacji pokarmowej u wszystkich gadów.

opakowanie 100g

Może być stosowany ze wszystkimi gatunkami gadów, płazów i ptaków.

Nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi, wyłącznie do użytku gadów/zwierząt.

  •     Ultra drobny proszek
  •     Naturalne minerały o pełnym spektrum, aminokwasy, pyłek pszczeli, karotenoidy i magnez.
  •     Wstępnie uformowana witamina A, D3, E o niskim poziomie dla bezpiecznego i efektywnego karmienia.
  •     Może być stosowany na 8 lub 16 etapie programu EarthPro-Feeding.

Bogaty w naturalnie pozyskiwane minerały ziemi, pyłek pszczeli, karotenoidy o pełnym spektrum, aminokwasy i magnez.


Włącz EarthPro-ReVitaliseD3 do swojego schematu żywienia, wiedząc, że jest on zarówno bezpieczny, jak i skuteczny, co stanowi nową ewolucję w opiece nad gadami w niewoli.


Badania i rozwój

EarthPro-RevitaliseD3 jest wynikiem lat badań i rozwoju. Współpracując z weterynarzami i ekspertami od pielęgnacji gadów na całym świecie, opracowaliśmy zupełnie nowy, bardzo drobny proszek, który może być używany do uzupełniania poziomów wstępnie uformowanych witamin A, D3 i E, jednocześnie zapewniając to, co najlepsze w równowadze naturalnej Ziemi Minerały, aminokwasy, karotenoidy o pełnym spektrum i pyłek pszczeli.

Oczywiste jest, że większość gadów jest lepiej określana jako „oportunistyczne wszystkożerne”, co oznacza, że ​​czasami spotykają się z pełnowartościowym białkiem zwierzęcym w dzikiej diecie. Większość potrzebnej im D3 mogą uzyskać po ekspozycji na naturalne światło słoneczne i witaminy A i E ze związków roślinnych, ale nadal może być niedobór z powodu diety opartej głównie na owadach i roślinach.

EarthPro-ReVitaliseD3 został opracowany tak, aby był bezpieczny i łatwy w użyciu. Ryzyko nadmiernej podaży witamin A i D3 może być wysokie w przypadku super silnych proszków, które można znaleźć w hobby. Te poziomy mocy nie są wymagane przy stosowaniu nowoczesnego oświetlenia UV oraz przy karmieniu pełną i zróżnicowaną dietą. ReVitaliseD3 został opracowany tak, aby naśladować poziomy preformowanych A, D3 i E, które znajdują się u małego ssaka.


Przewodnik żywieniowy

ReVitaliseD3 może być stosowany w ramach programu EarthPro-Feeding przy karmieniu 8 lub 16 dla hodowców z odpowiednimi systemami UV i ogrzewania. ReVitaliseD3 może być również bezpiecznie stosowany przy każdym drugim lub trzecim karmieniu dla tych, którzy zdecydują się na brak lub niskie promieniowanie UV.

EarthPro-ReVitaliseD3 ma wszystkie zalety EarthPro-A, ale z dodatkiem magnezu i niskim poziomem preformowanych A, D3 i E. Może być stosowany razem z EarthPro-A i EarthPro-CalciumProMg, aby zapewnić doskonałość żywieniową.

„Wysoki poziom biodostępnego wapnia i magnezu, niezbędnych dla zdrowych kości, nerwów, mięśni i mózgu. Dodatkowo niezbędny dla zdrowia reprodukcyjnego i trawiennego.

Niestety, wciąż wydaje się, że jest bardzo mało dokładnych informacji dotyczących karmienia i tworzenia karm i suplementów dla gadów żyjących w niewoli. Podjęliśmy lata badań z jednymi z najlepszych mózgów w hobby, aby stworzyć ReVitaliseD3.

Staromodna metoda zgadywania, ile każdego związku używa zwierzę dziennie, a następnie mieszania ich razem w laboratorium, po prostu nie może być właściwa. Pomyśl tylko, ile jest rodzajów i rozmiarów gadów? Jedyną odpowiedzią na te pytania musi być powrót do dzikiego karmienia, tak jak zrobiliśmy to w przypadku naszego najlepiej sprzedającego się proszku mineralnego EarthPro-A. Więc to właśnie zrobiliśmy. Oparliśmy się na EP-A i dostosowaliśmy go do poziomów odżywczych występujących u małego ssaka.


Składniki

Węglan wapnia, glinka mineralna, kompleks aminokwasów (roślinny), węglan magnezu, premiks multiwitaminowy, proszek z marchwi, karotenoid glonów (pełne spektrum), premiks witaminy B, pyłek pszczeli.


kompleks witamin z grupy B; Witamina B1 8mg/kg, Witamina B2 12,8mg/kg, Witamina B6 16mg/kg, Witamina B12 40mcg/kg, Witamina K 4,8mg/kg, Nikotyna 64mg/kg, Pantoten 32mg/kg, Kwas Foliowy 4mg/kg. Biotyna 800mcg/kg.

glina mineralna; SiO2 57,74%, Al2O3 18,23%, Fe2O3 3,09%, CaO 1,93%, MgO 4,19%, K2O 3,03%, Na2O 1,72%, P2O3 0,13%, TiO2 0,39%, Mn3O4 0,08%, V2O5 <0,05%, Cr2O3 <0,05%.

Kompleks aminokwasów (baza roślinna) g/kg gotowego produktu; Lizyna 6,36, Metionina 1,99, Cysteina 1,27, Treonina 4,93, Trytofan 1,19, Walina 5,57, Leucyna 8,59, Izoleucyna 4,69, Fenyloalanina 5,25, Tryozyna 4,77, Histydyna 1,75, Arginina 4,37, Glicyna 4,05, Alanina 4,05, Kwas asparaginowy 10,06 Prolina 4.05, Seryna 4.37


Opakowanie 100 gramów!

Szczegóły produktu
PROMOD-RAREPV100
PROMOD-RAREPV100

Pasuje do Gatunku

Gatunek
Agama Brodata
Gekon
Kameleon
Płazy
Wąż
Żółw
Opinie

Napisz swoją opinię

Arcadia Earth Pro Revitalise D3 100g Witaminy i Minerały PROMO Dnia

Arcadia Earth Pro Revitalise D3 100g Witaminy i Minerały PROMO Dnia

Naturalne minerały do o pełnym spektrum Witamin A, D3 i E, przeznaczone dla gadów, płazów i ptaków

Zastosowanie: suplementacja do pokarmu

opakowanie 100g

Napisz swoją opinię
Mogą ci się spodobać
4 Inne produkty w tej samej kategorii

Śledź nas na Facebooku