Wszystkie Bestsellery
Karma dla gekona orzęsionego

Karma dla gekona orzęsionego

Bardzo ważne w diecie gekona orzęsionego jest jego różnorodność pokarmów, pomoże nam ona zapewnić jego prawidłowy rozwój. Taką idealną kompletną gotową karmą dla gekona orzęsionego to pasta żelowa, może ona być jego pełnym wyżywieniem  

Jaka karma dla gekona orzęsionego

Gekony orzęsione są zwierzętami wszystkożernymi, karmienie ich jest mało problemowe. Gotowa karma dla gekona orzęsionego  może być podstawową dietą dla tego gatunku. Na rynku mamy  gotowe jedzenie np firmy Gecko nutrition o różnych  smakach   BANAN MANGO, BANAN FIGA BANAN TRUSKAWKA , jest ono prawdziwą bombą białkową ze względu na wysoką zawartość owadów , zawiera też witaminy i minerały które są niezbędne w jego diecie. Gotowa karma dla gekona orzęsionego jest wygodna i chętnie przez niego zjadana.

Możemy też podawać żywy pokarm  np: karaczany argentyńskie, świerszcze, szarańczę, karmiąc owadami należy zwrócić uwagę na jego wielkość (mniejszy niż szerokość pyska jaszczurki). Jeżeli karma dla gekona orzęsionego składa się  z żywych zwierząt należy pamiętać o wprowadzeniu owoców które urozmaicą i wzbogacą dietę w witaminy.

Aktywne filtry