Wszystkie Bestsellery
Trociny i Wiórki
Trociny i Wiórki - Imcages.com

Trociny i Wiórki

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju trociny i wiórki czyli popularne suche podłoże dla węży, jaszczurek i innych gadów. Oferujemy odpylony lignocel od sprawdzonych marek tj. chipsi snake, Safe Bedding oraz bezpyłowe podłoże osikowe aspen bedding marki Tapvei.

Trociny i wiórki w Terrarystyce

Lignocel to naturalne, bezpyłowe podłoże stosowane w laboratoriach. Idealne do hodowli węży takich jak wąż zbożowy, pyton regius itp. Podłoże Skutecznie wiąże zapachy, jest miękkie w dotyku, jest całkowicie strawne i higieniczne, odpylone, ma neutralny zapach. Lignocel dobrze chłonie, wiąże odchody, umożliwiają ukrywanie się, kopanie, po rozpakowaniu daje przyjemną woń drewna.

Doskonale sprawdzą się  trociny do terrarium typu suchego. Odpylone wiórki do terrarium to idealne podłoże dla niektórych gadów, zwłaszcza dla gatunków takich jak pyton siatkowany czy pyton królewski, które nie wymagają bardzo dużej wilgotności, a specyfika ich hodowli wymaga ekonomicznego i łatwego w wymianie podłoża.

Jest 6 produktów

Wyświetlanie 1-6 z 6 elementów
Aktywne filtry

Trociny do Akwarium dla Chomika

Lignocel czy też podłoże osikowe to świetne podłoża dla gryzoni, nadają się do wyłożenia kuwety klatki lub głębokiej części do kopania która może być urządzona np. w akwarium (dzięki zastosowaniu szkła chomik nie będzie rozsypywał trocin poza klatkę oraz szyba umożliwi nam obserwacje kopania tuneli). Wiórki do akwarium dla chomika, myszy i innych małych gryzoni sprawdzają się bardzo dobrze ze względu na swoją niewielką wagę, brak pyłu i umożliwiają nam obserwacje naturalnych zachowań podopiecznego.

Trociny i wiórki znajdują szerokie zastosowanie w klatkach dla zwierząt laboratoryjnych.

Śledź nas na Facebooku