Filtrowane według

Marka

Marka

Gatunek

Gatunek

Wszystkie Bestsellery
Trociny i Wiórki

Trociny i Wiórki

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju trociny i wiórki czyli popularne suche podłoże dla węży, jaszczurek i innych gadów. Oferujemy odpylony lignocel od sprawdzonych marek tj. chipsi snake, Safe Bedding oraz bezpyłowe podłoże osikowe aspen bedding marki Tapvei.

Trociny i wiórki w Terrarystyce

Lignocel to naturalne, bezpyłowe podłoże stosowane w laboratoriach. Idealne do hodowli węży takich jak wąż zbożowy, pyton regius itp. Podłoże Skutecznie wiąże zapachy, jest miękkie w dotyku, jest całkowicie strawne i higieniczne, odpylone, ma neutralny zapach. Lignocel dobrze chłonie, wiąże odchody, umożliwiają ukrywanie się, kopanie, po rozpakowaniu daje przyjemną woń drewna.

Doskonale sprawdzą się  trociny do terrarium typu suchego. Odpylone wiórki do terrarium to idealne podłoże dla niektórych gadów, zwłaszcza dla gatunków takich jak pyton siatkowany czy pyton królewski, które nie wymagają bardzo dużej wilgotności, a specyfika ich hodowli wymaga ekonomicznego i łatwego w wymianie podłoża.

Aktywne filtry

Nr Referencyjny SKU:: PASPEN05

Marka: Tapvei

ASPEN Bedding Bezpieczne Odpylone Podłoże 2x2mm

Osikowe, odpylone ściółki do klatek zwierząt laboratoryjnych. Wysokiej jakości, bezpieczne dla zwierząt. Idealne dla węży, jaszczurek, gryzoni i nie tylko. Gradacja 2x2mm Ilość do wyboru: 5L, 10L, 20L, 50L

Cena 15,99 zł
Od: 15,99 zł
Więcej
Oczekiwanie na dostawę

Trociny do Akwarium dla Chomika

Lignocel czy też podłoże osikowe to świetne podłoża dla gryzoni, nadają się do wyłożenia kuwety klatki lub głębokiej części do kopania która może być urządzona np. w akwarium (dzięki zastosowaniu szkła chomik nie będzie rozsypywał trocin poza klatkę oraz szyba umożliwi nam obserwacje kopania tuneli). Wiórki do akwarium dla chomika, myszy i innych małych gryzoni sprawdzają się bardzo dobrze ze względu na swoją niewielką wagę, brak pyłu i umożliwiają nam obserwacje naturalnych zachowań podopiecznego.

Trociny i wiórki znajdują szerokie zastosowanie w klatkach dla zwierząt laboratoryjnych.