Wszystkie Bestsellery
Podłoże dla Gekona Lamparciego
Podłoże dla Gekona Lamparciego | Piasek do Terrarium

Podłoże dla Gekona Lamparciego

Dla Gekona Lamparciego najlepiej zastosować specjalne gotowe podłoże na bazie piasku marki Habistat. Dodatkowe inkluzje będą także mile widziane w mieszance.

Jakie jest odpowiednie podłoże dla Gekona Lamparciego ?

Gekon Lamparci Zamieszkuje pustynne i półpustynne górskie tereny Azji Mniejszej i Środkowej. Naturalnie występuje tam piasek lub skałki. Podłoże dla Gekona Lamparciego powinno umożliwiać mu swobodne kopanie oraz nie być zbyt lepkie i wilgotne. Piasek z drobnymi grudkami glinki, iłu lub kamyków będzie odpowiedni do bezpiecznej hodowli.

Część hodowców stosuje hodowlę na włóknie kokosowym. Tu na przeciw wychodzi Marka Repti Block, która produkuje myte i odpylone podłoża kokosowe różnych gradacji.

Jest 18 produktów

Wyświetlanie 1-18 z 18 elementów
Aktywne filtry

Nr Referencyjny SKU:: PRBLOCK2500L

Marka: Reptiblock

REPTIBLOCK Prasowane Włókno Kokosowe Chips 2,5 kg 40L GRUBE Podłoże

Reptiblock Gruby Chips L - Prasowane Włókno z Kokosa - Odpylone podłoże kokosowe do terrarium klasy PREMIUM  Dla gadów i płazów w postaci chipsów kokosowych. Idealne dla Węża, agamy, kameleona, żółwia, chomika, myszy, gekona i innych jaszczurek i gryzoni oraz jako dodatek do podłoży dla roślin Opakowanie 2,5 kg - 40 L Breederblock - 6/12mm GRUBY Chips

Cena 45,00 zł
Więcej
Dostępny

Nr Referencyjny SKU:: PRBLOCK2500M

Marka: Reptiblock

REPTIBLOCK Prasowane Włókno Kokosowe Chips ŚREDNI 2,5 kg 40L Podłoże

Reptiblock Chips Średni - Prasowane Włókno z Kokosa - Odpylone podłoże kokosowe do terrarium klasy PREMIUM  Dla gadów i płazów w postaci chipsów kokosowych. Idealne dla Węża, agamy, kameleona, żółwia, chomika, myszy, gekona i innych jaszczurek i gryzoni oraz jako dodatek do podłoży dla roślin Opakowanie 2,5 kg - 40L Chips średniej wielkości

Cena 45,00 zł
Więcej
Dostępny

Piasek dla Gekona ? A może włókno kokosowe czy Torf ?

Z punktu widzenia hodowli gatunków kopiących, bez względu na to czy są to gatunki pustynne czy nie, najważniejsza jest gradacja podłoża. Piasek naturalnie jest bardzo drobnym podłożem co zapobiega zbrylaniu i szybko przesycha.

Włókno kokosowe natomiast, ze względu na swoją strukturę jest podłożem trzymającym dłużej wilgoć i trzeba wziąć to pod uwagę przy hodowli gekonów Lamparcich.

Śledź nas na Facebooku