Wszystkie Bestsellery
Złączki i Rury do Zraszania

Złączki i Rury do Zraszania

W tej kategorii umieściliśmy wszelkie elementy potrzebne do rozbudowy systemów zamgławiania i zraszania terrarium, wiwarium lub paludarium.

Rozbudowa Systemów Zamgławiania i Zraszania Terrarium

Najczęściej aby powiększyć system zraszający terrarium będziesz musiał się wyposażyć w dodatkowe dysze do zraszania / zamgławiania terrarium. Dysze te występują w wersjach pojedynczej lub łączonych, dzięki czemu możesz dostosować obszar zraszania do swoich potrzeb.

Dodatkowo oferujemy złączki, kolanka, mufy i nyple do łączenia ze sobą podzespołów systemu. Znajdziesz tu także odpowiednie przejściówki do zbiorników z wodą, oraz przewód ciśnieniowy na metry czyli po prostu rura do zraszania terrarium. Pamiętaj aby zawsze liczyć długość przewodu z lekkim zapasem. Przydatne będą także klipsy przytrzymujące wężyk / przewód.

Aktywne filtry

Nie Tylko Złączki i Rury do Zraszania Terrarium.

Nie należy zapominać o samym sterowniku, który odpowiednio zastosowany da nam swobodę i pełną automatyzację działania systemu zraszającego. Znajdziesz tu sprawdzone sterowniki zaufanych producentów.

Jeśli natomiast nie masz ochoty bawić się w samodzielne dobieranie elementów systemu zamgławiania to polecamy skorzystać z Gotowych Zestawów do Zraszania Terrarium, w których jest umieszczone wszystko to czego będziesz potrzebował w swoim zbiorniku.

Jeśli potrzebujesz także bardziej skomplikowanych sterowników to znajdziesz je w kategorii: TERMOSTATY I STEROWNIKI gdzie znajdziesz np sterownik z czujnikiem wilgotności EVO Connected PRO