Wszystkie Bestsellery
Zestawy Zraszające

Zestawy Zraszające

W tej kategorii znajdziesz gotowe rozwiązania pozwalające na samodzielny montaż systemów zamgławiających i zraszających terrarium. Zestawy zawierają wszystko czego potrzebujesz aby zacząć automatycznie dbać o wilgotność w Terrarium, Wiwarium lub Paludarium

Zestawy Zraszające do Terrarium

Automatyczne Systemy Zraszające Mistking do Terrarium pozwalą na bezobsługowe utrzymywanie wysokiej wilgotności w Terrarium. Dzięki temu już nie będziesz musiał używać ręcznych zraszaczy, a wahania wilgotności zostaną zminimalizowane. Odpowiednio dobrane zestawy pozwolą na automatyczne zraszanie terrarium.

Zestawy są gotowymi rozwiązaniami, które posiadają zarówno pompę, sterownik jak i dysze, złączki i przewody. Jedyne czego będziesz potrzebował to plastikowy lub szklany zbiornik na wodę z którego system będzie mógł ją czerpać.

Systemy te możesz rozbudowywać w miarę jak Twoja Hodowla będzie rosnąć. Wystarczy, że dokupisz np kolejną dyszę potocznie znaną jako automatyczny zraszacz do terrarium i połączysz ją przewodem (rurką) z istniejącym systemem. Wszystkie niezbędne akcesoria do rozbudowy znajdziesz w Kategorii "Złączki i Rury do Zraszania"

Aktywne filtry

Jak Dobrać Zestaw do Zraszania Terrarium

Zależnie od wielkości terrarium lub ilości zbiorników. Mamy do wyboru większe lub mniejsze zestawy, które odpowiednio możemy rozbudowywać. Amerykańska Firma Mistking specjalizująca się w systemach zamgławiających produkuje gotowe zestawy zarówno dla pojedynczych zbiorników jak i dla systemów zbiorników.

Warto zwrócić uwagę na ilość dysz w zestawie oraz możliwości rozbudowy takich systemów.