Wszystkie Bestsellery
Pojemniki hodowlane na węże

Pojemniki hodowlane na węże

W tej kategorii zebrane zostały plastikowe Pojemniki Hodowlane na węże w różnych wariantach, kolorach i rozmiarach. Znajdziesz tutaj pojemniki hodowlane Braplast typu Breeding Box do hodowli i transportu gadów, pająków, płazów, insektów i wielu innych zwierząt oraz pojemniki wykonane z tworzywa sztucznego do rack systemów czyli tzw. szuflady hodowlane.

Pojemnik dla Węża

Pudełka BraPlast sprawdzają się do hodowli owadów, stawonogów, małych węży oraz transportu gadów i płazów. Pojemniki pasują idealnie do ekspozytorów wystawowych reptile display marki IMCages - ekspozytory wystawowe Reptile Display.

Szuflady hodowlane IMCAGES dla węży oraz gryzoni świetnie sprawdzają się na większych hodowlach przy użyciu regałów hodowlanych typu Rack System, są lekkie, łatwo się je czyści i wyposażone są w specjalny uchwyt do wyciągania z regałów. Ułatwia to pracę z wężami i przyspiesza czyszczenie regałów hodowlanych.  Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, rozmiarach oraz kombinacjach np z miejscem na miske lub rozdzielaczami tzw. dividerami.

Aktywne filtry

Pojemniki Braplast dla Węży

Najpopularniejszym zastosowaniem plastikowych pudełek BraPlast jest transport gadów z targów lub hodowla gekonów, małych węży czy pająków. Pudełko BraPlast na węża, pająka, gekona, ślimaka, skolopendry lub inne insekty dostępne jest różnych rozmiarach. Dzięki czemu możemy dopasować je idealnie do gatunku. Breednig Boxy idealnie nadają się również jako tymczasowy zastępczy pojemnik hodowlany dla bardzo młodych węży, które stosunkowo szybko rosną ale ale ich docelowe terrarium jest dla nich o wiele za duże na początek.

Często też Breeding Boxy wykorzystywane są na targach jako pojemniki ekspozycyjne. Pojemniki Hodowlane Braplast pasują do Reptile Display naszej marki IMCAGES

Rack System dla Węży

Jest to system hodowli węży lub innych gadów w regałach hodowlanych, który cechuje ekonomiczność, wygoda i oszczędność zarówno miejsca, czasu jak i kosztów. Sprawdza się doskonale w większych hodowlach. Szuflady takiego regału powinny umożliwiać łatwe czyszczenie i dezynfekcje aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się chorób, a także ułatwiać prace przy swojej hodowli. Plastikowe pojemniki od IMCAGES są wodoodporne, łatwo się dezynfekują, wykonane są z grubego plastiku w związku z czym nie odkształcają się, są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, rozmiarowych i wariantowych tak aby każdy mógł dobrać odpowiednie pudełko do swoich potrzeb.