Wszystkie Bestsellery
Podłoża aktywne do terrarium

Podłoża aktywne do terrarium

W tej kategorii znajdziesz podłoże aktywne do terrarium, wiwarium, paludarium. Podłoże aktywne to podłoże zawierające materie organiczną, minerały i niekiedy mikroorganizmy, które umożliwiają zachodzenie procesu samooczyszczenia mieszanki (jeżeli podłoże bioaktywne nie zawiera mikroorganizmów, oznacza to że podłoże jest przygotowane pod dodanie fauny sprzatającej oddzielnie). Inne nazwy z jakimi możesz się spotkać to podłoże bioaktywne, biopodłoże czy też biologicznie aktywne podłoże.

Aktywne Podłoże do Terrarium

Podłoże biologicznie aktywne świetnie sprawdzi się do wszystkich gadów, płazów i owadów, zwłaszcza tych lubiących przebywać w terrarium z obsadą roślinną, a także do wiwarium czy paludarium. Mikroorganizmy znajdujące się w mieszance oczyszczają glebę, biopodłoże także świetnie odżywia rośliny. W naszej ofercie znajdziesz gotowe Uniwersalne podłoże aktywne do wiwarium i terrarium, podłoże aktywne dla pająkapodłoże aktywne dla ślimaka oraz podłoże aktywne dla gekona orzęsionego.

Aktywne filtry

Nr Referencyjny SKU:: AREPSR3500

Marka: ARCADIA

Arcadia Bio Revitaliser 3,5kg - Organiczny Środek do Terrarium, Wiwarium Kondycjonujący Glebę

Arcadia Bio Revitaliser to całkowicie organicznym środkiem kondycjonującym glebę opartym na glebie wulkanicznej i bogatym w składniki odżywcze pochodzące z odchodów dżdżownic. Zapewnia szybki wzrost roślin. Gramatura opakowania: 3,5kg Idealny do: terrariów dla płazów terrariów dla gadów (skoczki, żaby itp.) terrariów dla owadów wiwariów

Cena 159,99 zł
Więcej
Dostępny

Podłoże Aktywne do Wiwarium i Paludarium

Biologicznie aktywna ziemia do roślin świetnie utrzymuje wilgoć, odżywia rośliny i wspomaga ich piękny, zdrowy wzrost. W zależności od wymagań glebowych hodowanych przez nas roślin może być wykorzystana jako jednorodne podłoże lub jako część mieszanki.