Wszystkie Bestsellery
Akcesoria do terrarium dla żółwia

Akcesoria do terrarium dla żółwia

W tej kategorii zebrane zostały akcesoria do terrarium dla żółwia, które są przydatne przy urządzaniu nowego zbiornika lub ulepszaniu starego. Znajdziesz tutaj akcesoria dla żółwia stepowego, żółwia lamparciego, żółwia greckiego i innych żółwi lądowych, a także dla żółwi wodno-lądowych

Jakie akcesoria dla żółwia?

Dobór odpowiednich akcesoriów i wyposażenia przede wszystkim należy dobrać kierując się potrzebami hodowanego przez nas gatunku, ale także budową samego terrarium. Akcesoria i wyposażenie maja za zadanie zapewnienie komfortu zwierzęciu, ułatwienie hodowli właścicielowi oraz odpowiednie zabezpieczenie zbiorników np przed ucieczką gada. W tej kategorii znajdziesz akcesoria do terrarium takie jak oprawy do żarówek grzewczych, kryjówki, uchwyty do gałęzi, odbojniki silikonowe do drzwiczek szklanych, kliny do drzwi przesuwnych, heatpacki, balasty, termostaty oraz inne akcesoria do zbiorników dla zwierząt.

Aktywne filtry

Jakie wyposażenie do terrarium dla żółwia?

W terrariach dla żółwi ważne jest przede wszystkim utrzymanie odpowiedniej temperatury, zaaranżowanie basking spotów, często też stref zimnych lub wilgotnych. W wyborze odpowiednich akcesoriów należy się kierować wielkością zbiornika, temperaturą jaka powinna panować w konkretnych strefach, potrzebami oświetleniowymi gada dostosowanym do jego potrzeb dostępem do wody. Jeżeli szukasz terrarium dla żółwia lądowego zajrzyj tutaj Terrarium dla żółwia lądowego, jeżeli zdecydowałeś się na hodowle gatunku wodno-lądowego zerknij na Terrarium dla żółwia wodno-lądowego, które dostosowane jest do aranżacji odpowiedniego dla żółwia besenu do pływania.