Wszystkie Bestsellery
Akcesoria do terrarium dla węża

Akcesoria do terrarium dla węża

Węże to jedne z najpopularniejszych gadów wśród terrarystów. W tej kategorii umieściliśmy akcesoria do terrarium dla węża przydatne przy urządzaniu nowego zbiornika lub ulepszaniu starego. Znajdziesz tutaj akcesoria do terrarium zarówno dla węży nadrzewnych jak i właściwych.

Wyposażenie terrarium dla węża - jak je dobrać?

Dobór odpowiednich akcesoriów i wyposażenia przede wszystkim należy dobrać kierując się potrzebami hodowanego przez nas gatunku, ale także budową samego terrarium. Akcesoria i wyposażenie maja za zadanie zapewnienie komfortu zwierzęciu, ułatwienie hodowli właścicielowi oraz odpowiednie zabezpieczenie zbiorników np przed ucieczką gada. W tej kategorii znajdziesz dodatki i akcesoria terrarystyczne takie jak bar holdersy, uchwyty do gałęzi, odbojniki silikonowe do drzwiczek szklanych, kliny do drzwi przesuwnych, heatpacki, balasty, oprawy do żarówek grzewczych, termostaty oraz inne akcesoria do zbiorników dla zwierząt.

Aktywne filtry

Akcesoria dla Węża

Akcesoria należy dobrać kierując się potrzebami hodowanego przez nas gatunku, należy jednak pamiętać, że bez względu na to na jakiego węża się zdecydowaliśmy potrzebne będzie nam odpowiednie podłoże, ogrzewanie, często również odpowiednie oświetlenie.