Wszystkie Bestsellery
Akcesoria do terrarium dla gekona

Akcesoria do terrarium dla gekona

Gekony to w ostatnim czasie jedne z najpopularniejszych gadów wśród terrarystów. W tej kategorii umieściliśmy akcesoria do hodowli gekonów. Znajdziesz tutaj akcesoria do terrarium dla gekonów lamparcich, gekonów orzęsionych, gekonów płaczących i wielu innych.

Jakie akcesoria do terrarium dla Gekona?

W tej kategorii znajdziesz miedzy innymi klosze do lamp grzewczych dla gekonów, kryjówki dla gekonów, termostaty i maty grzewcze dla gekonów, odpowiednie oświetlenie, stopery do drzwiczek oraz wiele innych.

Aktywne filtry

Akcesoria do terrarium dla gekona

W doborze odpowiednich akcesoriów dla swojego gekona powinniśmy kierować się przede wszystkim tym aby jak najlepiej odwzorować jego naturalne środowisko występowania, co zapewni zwierzęciu dobre samopoczucie i ograniczy stres. Ważnym elementem są na pewno kryjówki, powierzchnie umożliwiające wspinaczkę jeśli gekon należy do gatunku nadrzewnego, basenik z wodą, odpowiednie urządzenia grzewcze i oświetlenie. Pamiętajmy, że zawsze w pierwszej kolejności powinno się przygotować odpowiednie terrarium dla naszej jaszczurki, dopiero później dokonać zakupu samego zwierzęcia a nigdy na odwrót.

Jakie terrarium dla Gekona ?

Jeśli Twój gad należy do grupy gekonów nadrzewnych to możesz skorzystać spokojnie z Terrarium dla Gekona Orzęsionego . Jeśli natomiast Twój gekon to gekon pustynny lub żyjący w suchym terenie to zerknij na Terrarium dla Gekona Lamparciego, które będzie odpowiednie dla Ciebie