Wszystkie Bestsellery
Akcesoria dla Gekona Orzęsionego

Akcesoria dla Gekona Orzęsionego

W tej kategorii umieściliśmy akcesoria do hodowli gekonów orzęsionych, które znajdą również zastosowanie w terrariach dla  gekonów lamparcich, gekonów płaczących i wielu innych jaszczurek, a nawet węży.

Jakie akcesoria do terrarium dla Gekona Orzęsionego?

Przez to iż gady te prowadzą tryb życia nadrzewny, dobrze jest umieścić w terrarium gałęzie, żywe rośliny lub tyczki, po których Twój gekon będzie mógł się poruszać i w nich chować. W tej kategorii znajdziesz akcesoria dla gekona orzęsionego takie jak klosze do lamp grzewczych dla gekonów orzęsionych, kryjówki dla gekonów, termostaty i maty grzewcze dla gekonów, odpowiednie oświetlenie, zestawy do urządzenia basking spotu, stopery do drzwiczek oraz wiele innych.

Aktywne filtry

Czego potrzebuje w terrarium Gekon Nadrzewny

Gekony Terrarium powinny mieć wyposażone w Kryjówki, Rośliny i Gałęzie do wspinania oraz inne elementy krajobrazu naturalnie występującego w ich habitacie.

Aby uzyskać naturalny wygląd terrarium gekon powinien mieć elementy takie jak naturalne lub sztuczne rośliny, Podłoże najlepiej z włókna kokosowego lub podobne oraz lampę grzewczą nocną lub matę grzewczą.

Dobrze jest wyposażyć terrarium także w lampę UV przeznaczoną właśnie dla tych gatunków zwierząt.

Wszystko to pozwoli stworzyć gekonowi poczucie, że jest bezpieczny. Przełoży się to pozytywnie na jego zdrowie.