Wszystkie Bestsellery
Terrarium dla Pytona Nadrzewnego
Terraria dla Pytona Nadrzewnego - Imcages.com

Terrarium dla Pytona Nadrzewnego

Węże prowadzące nadrzewny tryb życia to popularny wybór wśród hodowców. Występują we wspaniałych wariantach kolorystycznych i prezentują się pięknie w terrarium. W tej kategorii znajdziesz wodoodporne, wykonane z PCV terraria dla węży nadrzewnych idealne dla takich gatunków jak morelia viridis (pyton zielony), morelia spilota (pyton dywanowy), boa leśny, spilotes (wąż spiralny) i wiele innych.

Jakie terrarium dla Węża Nadrzewnego?

Przez to iż gady te prowadzą tryb życia nadrzewny, terrarium dla Węża Nadrzewnego powinno być wyższe niż szersze czyli w układzie wertykalnym. Dobrze jest także umieścić w nim gałęzie, żywe rośliny i poziomą tyczkę, po których wąż będzie mógł się poruszać i w nich chować, możesz je sporządzić z dekoracje do terrarium dla pytona nadrzewnego. Jeżeli szukasz terrarium dla GTP (Green Tree Python) zajrzyj tutaj Terrarium dla pytona zielonego

Jest 3 produktów

Wyświetlanie 1-3 z 3 elementów
Aktywne filtry

Jaki materiał na terrarium węża nadrzewnego?

Gady to zwierzęta stosunkowo delikatne i wyczulone na roztocza, grzyby i pleśń dlatego też materiał na terrarium, powinien być odporny na wilgoć i umożliwiać zachowanie czystości oraz łatwą i skuteczną dezynfekcję. Wąż Nadrzewny terrarium potrzebuje mieć utrzymane w czystości, aby uniknąć infekcji dróg oddechowych, pasożytów i nie tylko.  Idealnym sprawdzi się wodoodporne terrarium z PCV, które nie chłonie wilgoci, łatwo się czyści i jest pozbawione porów co nie stwarza przyjaznego dla grzybów i roztoczy środowiska.

Śledź nas na Facebooku