Filtrowane według

Gatunek

Gatunek

Wszystkie Bestsellery
Terraria dla gekona lamparciego
Terraria dla Gekona Lamparciego - Akwaria - Dobra Cena - Sklep ImCages

Terraria dla gekona lamparciego

W tej kategorii znajdziesz Terraria dla Gekona Lamparciego czyli obecnie najpopularniejszego gatunku gekona do hodowli domowej. Terraria z PCV dedykowane Gekonom Lamparcim są wodoodporne, łatwo się czyszczą, nie pleśnieją i doskonale izolują, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać odpowiednią temperaturę wewnątrz.

Jakie terrarium dla Gekona Lamparciego?

Kiedy już wiemy, że naszym podopiecznym będzie Gekon Lamparci musimy zdecydować jakie terrarium powinniśmy wybrać? Terrarium Gekona Lamparciego należy urządzić jako terrarium suche (czyli tak zwanego terrarium pustynnego), które będzie odpowiednie dla gatunków zamieszkujących skalne szczeliny i korytarze pod powierzchnią. Zaleca się wykorzystywać terraria dłuższe niż wyższe.

W naszej kategorii terrarium dla gekona lamparciego znajdziesz różnorodne rozmiary, aby dopasować terrarium do potrzeb Twojego gekona lamparciego. Niezależnie od tego, czy masz młodego gekona, czy dorosłego, mamy odpowiednią przestrzeń dla każdego z nich. Nasze terraria są także ergonomiczne i łatwe w utrzymaniu czystości, co ułatwia utrzymanie czystości w ich wnętrzu.

Każde terrarium posiada drzwi ze szkła hartowanego i wentylację

Terraria dla Gekonów Lamparcich Dostępne w Różnych Kombinacjach

Białe Terrarium dla Gekonów Lamparcich

Czarne Terrarium dla Gekona Lamparciego

Zestaw terrarium dla gekona lamparciego z oświetleniem i ogrzewaniem

Aktywne filtry

Jakie wymiary terrarium wybrać?

Wymiary terrarium dla gekona lamparciego nie są ściśle narzucone. Dla jednej pary w zupełności wystarczy wystarczy terrarium wielkości 60x40x40, z każdym kolejnym osobnikiem należy doliczyć przynajmniej 0,03 m2. Wskazane jest hodowanie jednego samca, z co najmniej trzema samicami, najlepiej z 5-6 samicami.

Na jednego samca przypadać może nawet do 12 samic, a więc  terrarium dla gekona lamparciego wymiary może mieć naprawdę pokaźne.

Terrarium Gekon Lamparci

Nasze terraria są dopasowane zarówno rozmiarami jak i ułożeniem wentylacji oraz proporcjami do tego, aby Gekon Lamparci Terrarium docenił i czuł się w nim bardzo zdrowo.

Jak urządzić terrarium dla Gekona Lamparciego?

Ten prowadzący nocny tryb życia gad zamieszkuje tereny stepowe oraz zbocza gór Bliskiego Wschodu, gdzie spotykany jest do 2100 m n. p. m.. Występuje w Iranie, Iraku, Turkmenii, Afganistanie, Pakistanie oraz części Indii.

Na obszarach występowania tej jaszczurki temperatura latem w ciągu dnia rzadko przekracza 35°C a zima jest relatywnie ciepła – średnia temperatura to około 15°C. Gekony Lamparcie terrarium powinny mieć dostosowane dla gatunków zamieszkujących pustynne tereny, skalne szczeliny i korytarze pod powierzchnią.

Ważnym elementem  jest więc wyposażenie terrarium dla naszego gekona.

Co powinno zawierać terrarium dla Gekona?

Śledź nas na Facebooku