Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Filtrowane według

Gatunek

Gatunek

Wszystkie Bestsellery
Terrarium dla Gekona

Terrarium dla Gekona

Wodoodporne Terraria dla Gekona z PCV.

Terrarium dla Gekona IMCAGES

Jest to najpopularniejsze terrarium wśród terrarystów. W tej kategorii umieściliśmy terraria do hodowli gekonów lamparcich i gekonów orzęsionych. Gekony są dosyć łatwe w hodowli i przez to postanowiliśmy zaprojektować terrarium z przeznaczeniem właśnie dla Gadów.

W tej kategorii znajdziecie terraria dla najpopularniejszych gatunków gekonów wśród początkujących hodowców tj. Gekona lamparciego oraz Gekona orzęsionego. Oprócz tego możecie trzymać też w nich mniej popularne gatunki jaszczurek oraz małe węże nadrzewne.

Te terraria przeznaczone są dla małych gadów takich jak:

  • Gekon Lamparci eublepharis
  • Gekon Orzęsiony
  • Małe węże nadrzewne
  • Gatunki mniejszych gadów

Jest 9 produktów

Wyświetlanie 1-9 z 9 elementów
Aktywne filtry

Nr Referencyjny SKU:: TER030030040WHITESET

Marka: IMCAGES

Zestaw Terrarium PCV dla Gekona i Węża nadrzewnego 30x30x40 + Ogrzewanie + LED

Recenzje: 0

Zestaw Wodoodporne Terrarium PCV dla mniejszych gadów np. gekona i węża nadrzewnego Z ogrzewaniem i oświetleniem LED. Zasilacz w zestawie Wymiary 30cm szerokość x 30cm głębokość x 40cm wysokość Białe lub Czarne

Cena 399,00 zł Regularna cena 460,00 zł
Więcej
Dostępny

Zmieścisz w nim wszystko to czego potrzebuje gekon lamparci i orzęsiony

Aby uzyskać naturalny wygląd terrarium, w terrarium powinny znajdować się elementy takie jak naturalne podłoże, skałki lub rośliny w przypadku gekona orzęsionego. Wszystko to pozwoli stworzyć gekonowi poczucie, że jest bezpieczny. Przełoży się to pozytywnie na jego zdrowie.

Dobierz odpowiedni rozmiar dla swojego gekona

Terraria dla gekona orzęsionego dostępne są w kilku rozmiarach. Należy pamiętać aby odpowiednio dobrać wielkość terrarium pod gatunek, który chcemy hodować.Śledź nas na Facebooku