Wszystkie Bestsellery
  Arcadia Zestaw 8W Pro T5 UVB Kit 7% UV ShadeDweller
  • Arcadia Zestaw 8W Pro T5 UVB Kit 7% UV ShadeDweller
  • Oprawa Arcadia Reptile 8W 12”/30cm ProT5
  • Arcadia 8W Pro T5 UVB Kit 7% UV ShadeDweller - Lampa dla małych gadów

  Arcadia Zestaw 8W Pro T5 UVB Kit 7% UV ShadeDweller

  RARTP8SX

  Zestaw Arcadia 8W Pro T5 UVB 7% UVB Lampa ShadeDweller

  Całkowita długość: 315 mm / 12,5 cala
  UV-B - 7%
  UV-A - 17%
  Długość samej świetlówki: 300mm / 12'

  235,49 zł
  Wysyłka w ciągu 24 godzin
  Ilość
  Dostępny

  Opis

  Arcadia 8W Pro T5 UVB Kit 7% UV ShadeDweller - Lampa dla małych gadów 


  Całkowita długość: 315mm / 12,5″

  UV-B - 7%

  UV-A - 17%

  Długość lampy: 300mm / 12'


  Oprawa Arcadia Reptile 8W 12”/30cm ProT5 jest używana i uwielbiana przez tysiące posiadaczy na całym świecie. Jest elegancka, stylowa, wytrzymała, łatwa w użyciu i umożliwia łatwe łączenie dalszych opraw ProT5 i paska LED JungleDawn.

  To elegancki, atrakcyjny, bardzo wszechstronny i dedykowany zestaw oświetleniowy UV-B, którego sercem jest potrzeba nowoczesnego hodowania gadów.

  Arcadia ShadeDweller Pro T5 jest wyposażony w wysoce funkcjonalny, ale wyjmowany zakrzywiony odbłyśnik, który zapewnia bogaty w promieniowanie UV obszar wygrzewania się bezpośrednio pod urządzeniem.


  ShadeDweller ProT5 jest dostarczany z lampą Arcadia Reptile 17% UV-A, 7% UV-B ShadeDweller™ 8 W, przełącznikiem, zestawem montażowym, pojedynczym kablem zasilającym i darmowym kablem łączącym, co pozwala na uruchomienie do 10 zestawów z jednego źródła zasilania.


  Idealny dla gatunku

  ShadeDwellerProT5 to idealny wybór dla następujących gatunków żyjących w większych pomieszczeniach, które zapewniają większą odległość między lampą a zwierzęciem w punkcie wygrzewania, zwykle 8-12” 20-30 cm:

  •     Gekony lamparcie
  •     Gekony czubate
  •     Gekony dzienne (małe)
  •     Płazy
  •     bezkręgowce
  •     młode węże

  Prawidłowy poziom energii UV

  ShadeDweller 7% UV-B został starannie zaprojektowany z myślą o potrzebach gatunków zmierzchowych, takich jak gekony lamparcie, których odległość do wygrzewania się wynosi około 12”30 cm. W ten sposób ta łatwa w użyciu oprawa pozwoli zwierzęciu w bezpieczny i efektywny sposób pozyskać niezbędną energię UV.

  Dla tych z nas, którzy trzymają te gatunki w mniejszych lub bardziej płytkich wybiegach, gdzie uzyskanie optymalnej odległości do wygrzewania się 8-12” 20/30 cm nie jest możliwe, oraz dla tych, którzy trzymają zmierzchowe gatunki nadrzewne i wybierają dekorację na szczycie klatki, lepszym wyborem może być dopasowanie ShadeDweller-Arboreal.

  Jak zawsze jako opiekunowie musimy zapewnić, że dostarczamy energię na rozwinięte potrzeby gatunków w bezpieczny i skuteczny sposób, jednocześnie minimalizując ryzyko nadmiernego lub niedostatecznego narażenia.

  Ten łatwy w użyciu profesjonalny zestaw oświetleniowy można łatwo zamontować w drewnianym wiwarium za pomocą dołączonego zestawu montażowego lub umieścić nad siatką szklanego wiwarium dla gatunków wspinaczkowych, takich jak gekony czubate, gdzie dostępna jest sugerowana odległość do wygrzewania się. .

  Podłącz do 10 jednostek

  Połącz ShadeDwellerPro lub ShadeDwellerPro-Arboreal z oryginalną listwą LED Arcadia Reptile JungleDawn-LED, aby uzyskać więcej światła widzialnego i wysoki poziom PAR, który zapewni fantastyczny wzrost roślin. ShadeDweller, ProT5 i JungleDawn-LED Bar powinny być dostarczone wraz ze statystycznie kontrolowanym źródłem ciepła.

  Więcej informacji można znaleźć w artykule Arcadia Reptile SolarBaskingFlood, Halogen Floods i DHP z naszą gamą lamp zaciskowych.

  Zawiera

      lampa ShadeDweller,
      zestaw okuć,
      kabel zasilający z przełącznikiem i kablem free link, z którego można podłączyć do 10 innych opraw ProT5 lub JungleDawn-LED Bar.

  Parametry lampy:

           UVB 7%
           UVA 17%
           kolor 6000K
           moc 8W
           długość 31,5 cm.

  Szczegóły produktu
  RARTP8SX
  844046000583
  RARTP8SX
  Opinie

  Napisz swoją opinię

  Arcadia Zestaw 8W Pro T5 UVB Kit 7% UV ShadeDweller

  Arcadia Zestaw 8W Pro T5 UVB Kit 7% UV ShadeDweller

  Zestaw Arcadia 8W Pro T5 UVB 7% UVB Lampa ShadeDweller

  Całkowita długość: 315 mm / 12,5 cala
  UV-B - 7%
  UV-A - 17%
  Długość samej świetlówki: 300mm / 12'

  Napisz swoją opinię
  Mogą ci się spodobać
  4 Inne produkty w tej samej kategorii
  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Nr Referencyjny SKU:: SRBLOCK5001

  Marka: Reptiblock

  Reptiblock ReptiSpray Czyścik do terrarium 5L

  Reptiblock ReptiSpray 5L Czyścik do terrarium, wiwarium, zbiorników hodowlanych dla zwierząt ReptiSpray to bezpieczny środek czyszczący do czyszczenia i odtłuszczania terrariów o mniejszej zawartości alkoholu. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia organiczne i neutralizuje nieprzyjemne zapachy.Butelka 5000ml - 5L

  Cena 175,00 zł
  Więcej
  Dostępny

  Śledź nas na Facebooku