Wszystkie Bestsellery
Podłoże kukurydziane dla gekona lamparciego

Podłoże kukurydziane dla gekona lamparciego

W tej kategorii zebraliśmy popularne w terrarystyce podłoża kukurydziane i inne podłoża rośline sprowadzane tylko od sprawdzonych producentów. Podłoża z włókien roślinnych to naturalne, sterylne i ekologiczne podłoża, które z powodzeniem można wykorzystać w Terrarium dla różnych gadów, ptaków jak i gryzoni i innych zwierząt klatkowych. Podłoże kukurydziane skutecznie wiąże zapachy, posiada neutralny zapach i co najważniejsze, jest to podłoże bezpieczne. Podłoża roślinne od Chipsistrawne, bezpyłowe, nie podrażniają oczu ani dróg oddechowych.

Podłoże Kukurydziane do Terrarium dla Gekona Lamparciego

Gekony Lamparcie podłoże powinny mieć przede wszystkim bezpieczne. Jaszczurki te maja duże skłonności do podjadania podłoża czego skutkiem może być uszkodzenie lub zaczopowanie układu pokarmowego.

Dlatego, szczególnie w przypadku początkujących hodowców, warto postawić na ścisłe podłoże jak np. mieszanka gliny z piaskiem (sprawdź podłoże dla Gekona z Gliną dostępne w naszej ofercie) lub takie, które w pewnym stopniu może być przez jaszczurkę przetrawione (np. podłoże celulozowe). Można zastosować Podłoże kukurydziane dla Gekona Lamparciego, którego zjedzenie dopiero w dużych ilościach może doprowadzić do zaczopowania.

Pamiętajmy, że zastosowanie strawnych podłoży nie zwalnia nas z obserwacji naszego gada, ponieważ każde podłoże podjadane w dużych ilościach, nawet te strawne, mogą spowodować zaczopowanie układu pokarmowego.Przepraszamy za niedogodności.

Poszukaj jeszcze raz