Wszystkie Bestsellery
Podłoża Labolatoryjne

Podłoża Labolatoryjne

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju odpylone Podłoża Laboratoryjne tj. trociny, wiórki, substraty kukurydziane czyli popularne suche podłoże dla gryzon, węży, jaszczurek i innych zwierząt. Oferujemy odpylony lignocel i substrat kukurydziany od sprawdzonych marek tj. chipsi snake, Safe Bedding oraz bezpyłowe podłoże osikowe aspen bedding marki Tapvei.

Odpylone i Bezpieczne Podłoża Laboratoryjne

Lignocel to naturalne, bezpyłowe podłoże stosowane w laboratoriach. Idealne do hodowli węży takich jak wąż zbożowy, pyton regius itp. Podłoże Skutecznie wiąże zapachy, jest miękkie w dotyku, jest całkowicie strawne i higieniczne, odpylone, ma neutralny zapach. Lignocel dobrze chłonie, wiąże odchody, umożliwiają ukrywanie się, kopanie, po rozpakowaniu daje przyjemną woń drewna.

Doskonale sprawdzą się  trociny do terrarium typu suchego. Odpylone wiórki do terrarium to idealne podłoże dla niektórych gadów, zwłaszcza dla gatunków takich jak pyton siatkowany czy pyton królewski, które nie wymagają bardzo dużej wilgotności, a specyfika ich hodowli wymaga ekonomicznego i łatwego w wymianie podłoża.

Podłoże kukurydziane skutecznie wiąże zapachy, posiada neutralny zapach i co najważniejsze, jest to podłoże bezpieczne. Podłoża roślinne od Chipsistrawne, bezpyłowe, nie podrażniają oczu ani dróg oddechowych.

Aktywne filtry