Wszystkie Bestsellery
Karma dla agamy brodatej

Karma dla agamy brodatej

Karma dla agamy brodatej w tej kategorii prezentuje się bardzo bogato i różnorodnie. Agamie brodatej należy w codziennym żywieniu dostarczać pokarm zwierzęcy i roślinny. Zbalansowany, bogaty w składniki odżywcze pokarm dla agamy  znajdziemy pod nazwą Hikari DRAGON DELITE. Do prawidłowego wzrostu młodej i średniej agamy brodatej niezbędna jest też suplementacja wapniem.

Jaki roślinny pokarm dla agamy Brodatej ?

Roślinny pokarm agama dorosła  powinna zjadaćw 80 %. Pokarm  ten kupimy w sklepie albo wyprodukujmy  sami np: miętę, bazylię, liście rzodkiewki, melisę, rukolę , kiełki ,  również od wiosny do jesieni zbierzemy go na łące np: mlecz, babkę lancetowatą i zwyczajną, mniszek lekarski. W celu urozmaicenia diety  możemy wprowadzać gotowy pokarm dla agamy brodatej ,takim pokarmem może być  naturalna, nietoksyczna posypka ze zdrową mieszanką roślin, owoców, kwiatów i liści, w tym hibiskusa, witamin i minerałów (Pokarm Arcadia Earth Pro Dragon Fuel 125g)

Pokarm roślinny pomoże nam w utrzymanie Agamy Brodatej w dobrej kondycji zdrowotnej. Jeśli nie uwzględnimy jej w odpowiedniej ilości szczególnie u osobników dorosłych, będziemy mieli odwodnioną agamę z chorymi nerkami i otłuszczoną wątrobą. W celu nawodnienia agamy  warto sięgnąć po opuncja, która jest całkowicie naturalna i ma wysoki poziom wapnia również w stosunku do fosforu.

Aktywne filtry

Nr Referencyjny SKU:: HIA 20616

Marka: HIKARI

Hikari DRAGONGEL 60g - Pokarm dla Agamy Brodatej dla Jaszczurek Wszystkożernych

Rewolucyjny, zbalansowany, gotowy do użycia pokarm w postaci gęstej pasty. Bogaty w składniki odżywcze, kompletny pokarm chętnie podejmowany przez jaszczurki. Zawiera szeroką gamę smacznych składników wraz ze wszystkimi niezbędnymi składnikami odżywczymi, potrzebnymi witaminami, aminokwasami i minerałami. Zapewnia wszystko czego wszystkożerne jaszczurki,...

Cena 39,85 zł
Więcej
Dostępny

Pokarm roślinny pomoże nam w utrzymanie Agamy Brodatej w dobrej kondycji zdrowotnej. Jeśli nie uwzględnimy jej w odpowiedniej ilości szczególnie u osobników dorosłych, będziemy mieli odwodnioną agamę z chorymi nerkami i otłuszczoną wątrobą.

Pokarm dla agamy pochodzenia zwierzęcego ?

W hodowli podstawowym pokarmem pochodzenia zwierzęcego mogą być świerszcze,szarańcza lub karaczany.

Dodatkowo możemy urozmaicić dietę molami  woskowymi, larwami moczników, drewnojadami i hermetią. Są one jednak tuczące i dlatego  powinny być tylko przysmakiem. Mamy też gotowy pokarm dla agamy brodatej, bogaty w składniki odżywcze, jest on chętnie podejmowany przez jaszczurki  (Hikari DRAGONGEL), zapewnia wszystko czego nasza Agama Brodata, potrzebuje do długiego i pełnego zdrowia życia.