Wszystkie Bestsellery
Ekspozytory wystawowe

Ekspozytory wystawowe

Reptile Display to eleganckie ekspozytory do eksponowania gadów, owadów i płazów na targach terrarystycznych i giełdach. Mogą również z powodzeniem posłużyć do eksponowania produktów.

Ekspozytor wystawowy marki IMCAGES

W pełni składane do łatwej w transporcie, nie zajmującej wiele miejsca postaci. Szybki montaż ekspozytorów oraz ich lekkość ułatwia i przyspiesza przygotowania do giełdy. Dodatkowo Reptile Display'e są bardzo wytrzymałe.

Pasują do nich typowe Pudełka Hodowlane marki Braplast dostępne u nas na sklepie. 

Ekspozytor wystawowy dostępny w 3 kolorach: czarnym, białym i szarym.

Aktywne filtry

Eleganckie Ekspozytory Wystawowe

Elegancki i profesjonalny wygląd ekspozytorów przyciąga wzrok i pozwala praktycznie i wygodnie zorganizować przestrzeń stanowiska na targach. Ekspozytory są lekkie i mobilne. Schodkowy układ ekspozytorów zapewnia oglądającym łatwy podgląd eksponowanych gadów, płazów oraz owadów. Ekspozytory łatwo się składają i rozkładają, zaprojektowane jako konstrukcja puzzli 3D co oznacza, że nie posiadają zbędnych wkrętów czy śrub, dzięki czemu przygotowanie stanowiska do giełdy przebiega sprawnie i szybko. Film przedstawiający proces składania i rozkładania ekspozytora znajdziesz w opisie produktu - Reptile Display - Ekspozytor Wystawowy