Wszystkie Bestsellery
Akcesoria do terrarium dla agamy brodatej

Akcesoria do terrarium dla agamy brodatej

Agama Brodata to niezwykle przyjazna jaszczurka ciesząca się dużą popularnością zarówno wśród początkujących hodowców jak i tych zaawansowanych. W tej kategorii umieściliśmy akcesoria do terrarium dla Agamy Brodatej takie jak klosze do żarówek grzewczych, oprawki do żarówek, kliny do drzwi przesuwnych, silikonowe odbojniki do szyb i wiele innych.

Odpowiednie Akcesoria dla Agamy Brodatej

W doborze odpowiednich akcesoriów dla agamy brodatej powinniśmy kierować się przede wszystkim tym aby jak najlepiej odwzorować naturalne środowisko występowania agam, co zapewni zwierzęciu dobre samopoczucie i ograniczy stres. Ważnym elementem są na pewno kryjówki, powierzchnie umożliwiające wspinaczkę, basenik z wodą, odpowiednie urządzenia grzewcze i oświetlenie.

Aktywne filtry

Jakie akcesoria dla Agam Brodatych?

W terrarium należy zapewnić warunki zbliżone do tych w naturalnym środowisku w jakim występuje Agama Brodata Akcesoria ułatwiają opiekę nad zwierzęciem oraz zapewniają gadowi komfort. To jakie akcesoria powinniśmy dobrać do terrarium zależy od samego terrarium, od hodowanego gatunku i jego potrzeb, a także od tego jak bardzo chcemy zautomatyzować hodowlę.

W przypadku Agamy Brodatej na pewno ważnym jest zapewnić jej odpowiednia temperaturę oraz oświetlenie, basenik z wodą, przestrzeń do uprawiania wspinaczki oraz zapewnić dostęp do kilku kryjówek.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat hodowli tego gada to sprawdź poradnik: Hodowla Agamy Brodatej na naszym blogu.