Wszystkie Bestsellery
Kryjówka dla Węża

Kryjówka dla Węża

Kryjówka zrobiona z PCV jest wodoodporna i sprawdzi się w  każdym terrarium.

Jakie kryjówki do terrarium dla węży?

W tej kategorii znajduje się  Wodoodporna  Kryjówka  dla Pytona Królewskiego, Kryjówka dla Węża Zbożowego i innych węży. Sprawdzi się ona również doskonale dla Gekona, Jaszczurki, Agamy i Żółwia. Zrobiona jest z wodoodpornego materiału jakim jest PCV i mamy ją w kolorze białym i czarnym. Występuje w różnych wymiarach i dlatego mamy możliwość dopasowania jej do różnej wielkości zwierząt.
Kryjówka ta pozwoli naszemu pupilowi na spokojny sen i przyjemny odpoczynek w bardzo komfortowych warunkach.
Będzie miał  możliwość ukrycia  się przed ciekawskim wzrokiem naszych znajomych, pozwoli mu też na łatwiejsze zaaklimatyzowanie się w nowym terrarium, jak również będzie mógł zaznać  po prostu odrobiny spokoju wtedy kiedy będzie go potrzebował.

Jest 8 produktów

Wyświetlanie 1-8 z 8 elementów
Aktywne filtry

Nr Referencyjny SKU:: 74FC-125F4

Marka: Besgrow

Besgrow Spagmoss 8L Nowozelandzki Mech Torfowiec do Storczyków, do Roślin 100g

Idealne podłoże do storczyków, monstery, roślin tropikalnych i owadożernych, do dekoracji wiwarium i terrarium, hodowli bonsai. Rewelacyjne  podłoże do wilgotnych terrariów i inkubacji jaj. Bardzo dobrze utrzymuje wilgoć, ma wysokie działanie antyseptyczne. Ilość do wyboru: 100g (Objętość po rozprężeniu w wodzie 8L)

Cena 44,99 zł
Więcej
Dostępny

Nr Referencyjny SKU:: BESGROW_MOSS_500

Marka: Besgrow

Besgrow Spagmoss 40L Nowozelandzki Mech Torfowiec do Storczyków Roślin 500g

Idealne podłoże do storczyków, monstery, roślin tropikalnych i owadożernych, do dekoracji wiwarium i terrarium, hodowli bonsai. Rewelacyjne  podłoże do wilgotnych terrariów i inkubacji jaj. Bardzo dobrze utrzymuje wilgoć, ma wysokie działanie antyseptyczne. Ilość do wyboru: 500g (Objętość po rozprężeniu w wodzie 40L)

Cena 199,99 zł
Więcej
Produkt chwilowo wyczerpany, czas oczekiwania 2 tygodnie

Śledź nas na Facebooku