Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Wszystkie Bestsellery
Akcesoria dla Gekona Lamparciego
Akcesoria dla Gekona Lamparciego| IMCAGES - Sklep Terrarystyczny

Akcesoria dla Gekona Lamparciego

W tej kategorii umieściliśmy akcesoria do hodowli gekonów lamparcich, które znajdą również zastosowanie w terrariach dla  gekonów orzęsionych, gekonów płaczących i wielu innych jaszczurek, a nawet węży.

Jakie akcesoria do terrarium dla Gekona Lamparciego?

Terrarium Gekona Lamparciego należy urządzić jako terrarium suche (czyli na wzór tak zwanego terrarium pustynnego), które będzie odpowiednie dla gatunków zamieszkujących skalne szczeliny i korytarze pod powierzchnią. W tej kategorii znajdziesz akcesoria dla gekona lamparciego takie jak klosze do lamp grzewczych dla gekonów lamparcich, kryjówki dla gekonów, termostaty i maty grzewcze dla gekonów, odpowiednie oświetlenie, zestawy do urządzenia basking spotu, stopery do drzwiczek oraz wiele innych.

Jest 22 produktów

Wyświetlanie 1-22 z 22 elementów
Aktywne filtry

Akcesoria dla Gekona Lamparciego

W doborze odpowiednich akcesoriów dla swojego gekona powinniśmy kierować się przede wszystkim tym aby jak najlepiej odwzorować jego naturalne środowisko występowania, co zapewni zwierzęciu dobre samopoczucie i ograniczy stres. Ważnym elementem są na pewno kryjówki, skałki, basenik z wodą, odpowiednie urządzenia grzewcze i oświetlenie.

Śledź nas na Facebooku