Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Wszystkie Bestsellery

Arcadia Earth Pro Amphibi Gold 80g Pokarm dla Płazów

RAREPAG80
Ocena 

Pokarm dla ambystomy (aksolotl), traszki, żaby wodnej

opakowanie 80g

28,02 zł
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Ilość
Dostępny

Opis

Naturalnie zbilansowana pełnowartościowa karma dla płazów wodnych


Idealna mieszanka ryb i bezkręgowców z probiotykiem w łatwym do żywienia pelletu.


EarthPro-AmphibiGold to całkowicie naturalna, całkowicie przeformułowana, przypominająca dziko drobno granulowana dieta dla płazów, w tym aksolotli, żab szponiastych, traszek i salamandrów.

Ta łatwa w karmieniu dieta składa się z bogactwa całkowicie naturalnych składników, w tym; ponad 60% białka bezkręgowców i ryb z ryb słodkowodnych, dżdżownic, ślimaków, ochotki, krewetek solankowych, rozwielitek, roślin i naturalnego probiotyku. Karmienie tych zwierząt na wodzie lub na lądzie nigdy nie było tak łatwe. To naprawdę jest „złoty” standard granulowanej karmy dla płazów.

EarthPro-AmphibiGold nie tylko stara się odtworzyć te produkty żywnościowe powszechnie występujące w naturze, ale także zawiera niezbędną witaminę A i D3 z naturalnego źródła ryb. Tak więc bez użycia syntetyków jesteśmy w stanie dostarczyć te niezbędne składniki odżywcze w jeden ze sposobów, w jaki są one pozyskiwane na wolności przez tę grupę zwierząt.


Idealny dla:

      aksolotl
      traszka
      żaba / żaby wodne

Zdziwisz się, jak szybko płazy nauczą się rozpoznawać pokarm i pędzić po jedzenie. Zwłaszcza aksolotle chwytają granulki, gdy są dodawane do wody. Wszelkie niezjedzone granulki zostaną następnie wytropione przez Twojego zwierzaka. W związku z tym ta karma zapewnia wzbogacenie, zachęcając zwierzęta do korzystania z dzikich zachowań i ich wyrafinowanych systemów sensorycznych. Odnieśliśmy również wielki sukces, gdy EarthPro-AmphibiGold został zaoferowany kijankom żab mlecznych.


Informacje żywieniowe


Witamina B1 10mg/kg, Witamina B2 16mg/kg, Witamina B6 20mg/kg, Witamina B12 50mcg/kg, Witamina K 6mg/kg, Nikotyna 80mg/kg, Pantoten 40mg/kg, Kwas foliowy 5mg/kg, Biotyna 1000mcg/kg .


100% naturalne składniki


Mączka Rybna Łosoś, Pszenica, Mączka Z Owadów (Kryl, Ochotka, Dżdżownica, Dafnia, Krewetka Solanka, Ślimak) Soja, Wapń, Fosforan Dwuwapniowy, Papryka, Drożdże Piwne, Spirulina, Probiotyk**.


Naturalnie zbilansowana pełnowartościowa karma dla płazów wodnych

   Cała naturalna, dzika dieta.
    Łatwy do przechowywania, łatwy do karmienia.
    Żadnych nieprzyjemnych chemikaliów.
    Szeroki wybór potraw.
    Naturalnie zbilansowane odżywianie.
    Długa żywotność, ponownie zamykane etuiPakiet 80g

Szczegóły produktu
RAREPAG80

Pasuje do Gatunku

Gatunek
Płazy
Opinie

Napisz swoją opinię

Panel Grzewczy do Terrarium i Inkubacji 31x21cm 50W

Arcadia Earth Pro Amphibi Gold 80g Pokarm dla Płazów

Pokarm dla ambystomy (aksolotl), traszki, żaby wodnej

opakowanie 80g

Napisz swoją opinię
1 inny produkt w tej samej kategorii

Śledź nas na Facebooku