Wszystkie Bestsellery
  • Cena obniżona

Arcadia Earth Pro Turtle Gold 300g Pokarm dla żółwia wodnego

RAREPTG300
Ocena 

Naturalny Pokarm dla żółwi wodnych w postaci pelletu

Opakowanie 300g.

53,87 zł
45,79 zł Oszczędź 15%
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Ilość
Dostępny

Opis

Arcadia Earth Pro Turtle Gold 300g Pokarm dla Żółwi wodnych

Naturalna i zbilansowana mieszanka granulowanych pokarmów dla żółwi wodnych

Opakowanie 300g.

Wysoka Jakość

EarthPro-TurtleGold to „złoty standard” w pielęgnacji żółwi wodnych. Jest to naturalna i zbilansowana mieszanka pokarmowa granulowana dla wszystkich żółwi wodnych. Opracowany i wyprodukowany w Wielkiej Brytanii zgodnie z najwyższym możliwym standardem.

Ta bogata w składniki odżywcze mieszanka granulek zawiera odpowiednią równowagę ryb, krewetek, dwóch gatunków owadów, bezkręgowców wodnych, niezbędnej materii roślinnej, ślimaków, dżdżownic, witamin, naturalnych minerałów o pełnym spektrum, olejków eterycznych/tłuszczów i probiotyku.

TurtleGold powinien być używany razem z innymi roślinami i żywymi pokarmami, aby zapewnić fantastyczne odżywianie, różnorodność diety i wzbogacenie.


Pełno naturalnej żywności

Nasza karma dla żółwi zawiera pełnoziarnistą mączkę rybną i algi, które są dobrze znane z dostarczania witamin A i E i powinny być stosowane razem z dobrze ustawionym źródłem promieniowania UVB.

Aby zapewnić optymalne zdrowie, dodawane są różnorodne składniki. Po raz pierwszy do mieszanki dodano ślimaki i dżdżownice, aby stworzyć najbardziej zróżnicowaną dietę dostępną dla żółwi.

Pellety te zostały zaprojektowane tak, aby były zarówno atrakcyjne, jak i smaczne, i opadają, aby umożliwić karmienie przydenne, w tym żółwie piżmowe, w naturalny sposób. W rzeczywistości sposób, w jaki tonie, a następnie uwalnia aromat, który zachęci żółwia do wciągnięcia go do pyska, co jest techniką dzikiego odżywiania.


100% naturalnych składników

Pszenica, Łosoś Mączka Rybna, Soja, Wapń, Krewetka, Jedwabnik, Lucerna, Glina Mineralna, Biała Mączka Rybna, Mączka Z Lnu, Mącznik Mącznika, Zielony Groszek, Szpinak, Kryl, Rozwielitka, Marchew, Białko Ziemniaczane, Spirulina, Wodorosty, Drożdże Piwne, Dżdżownica, Ślimak, Ochotka, Mniszek Lekarski, Seler, Brokuły, Probiotyk**.

Informacje żywieniowe

Witamina B1 10mg/kg, Witamina B2 16mg/kg, Witamina B6 20mg/kg, Witamina B12 50mcg/kg, Witamina K 6mg/kg, Nikotyna 80mg/kg, Pantoten 40mg/kg, Kwas foliowy 5mg/kg, Biotyna 1000mcg/kg .


Opakowanie 300g.

Szczegóły produktu
RAREPTG300

Pasuje do Gatunku

Gatunek
Żółw
Opinie

Napisz swoją opinię

Arcadia Earth Pro Turtle Gold 300g Pokarm dla żółwia wodnego

Arcadia Earth Pro Turtle Gold 300g Pokarm dla żółwia wodnego

Naturalny Pokarm dla żółwi wodnych w postaci pelletu

Opakowanie 300g.

Napisz swoją opinię
2 Inne produkty w tej samej kategorii
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Śledź nas na Facebooku