Wszystkie Bestsellery
Podłoża do Roślin
Podłoża do Roślin - Imcages.com

Podłoża do Roślin

W tej kategorii znajdziesz substraty i specjalistyczne podłoża do roślin tropikalnych, podłoże do marantowatych, do storczyków, monstery, sukulentów, strelicji, paproci, do drzewek bonsai, wiwarium, paludarium i wielu innych.

Podłoża do Kwiatów Doniczkowych

Sama ziemia do roślin tropikalnych nie wystarczy, często potrzebują one odpowiednio przygotowanego podłoża które pomoże nam zapobiegać przelaniu rośliny, gniciu korzeni, a także odpowiednio ją odżywi aby rosła pięknie i zdrowo. Oferujemy gotowe mieszanki podłoży do roślin jak przepuszczalne podłoże dla roślinpodłoże dla kaktusówpodłoże dla roślin tropikalnych i wiele wiele innych, a także ziemie i dodatki do mieszanek takie jak wermikulit, perlit czy włókno Kokosowe. Specjalistyczne Ziemie do terrarium i wiwarium tropikalnego obsadzonego roślinami.

Jest 38 produktów

Wyświetlanie 1-24 z 38 elementów
Aktywne filtry

Nr Referencyjny SKU:: PRBLOCK002

Marka: Reptiblock

REPTIBLOCK Włókno Kokosowe Chips 4,5KG 70L DROBNY Podłoże

Reptiblock S  - Odpylone podłoże klasy PREMIUM w postaci chipsów kokosowych do terrarium - Prasowane Włókno z Kokosa Podłoże kokosowe dla gadów i płazów. Idealne dla Węża, agamy, kameleona, żółwia, chomika, myszy, gekona i innych jaszczurek i gryzoni oraz jako dodatek do podłoży dla roślin 4,5kg - 70L Drobny Chips - Gradacja S

Cena 85,00 zł
Więcej
Dostępny

Nr Referencyjny SKU:: PRBLOCK0550L

Marka: Reptiblock

REPTIBLOCK Prasowane Włókno Kokosowe Chips 550g 10L GRUBE Podłoże

Reptiblock Chips L - Prasowane Włókno z Kokosa - Odpylone podłoże kokosowe do terrarium klasy PREMIUM  Dla gadów i płazów w postaci chipsów kokosowych. Idealne dla Węża, agamy, kameleona, żółwia, chomika, myszy, gekona i innych jaszczurek i gryzoni oraz jako dodatek do podłoży dla roślin Opakowanie 550g - 10 L Breederblock - 6/12mm GRUBY Chips

Cena 15,99 zł
Więcej
Dostępny

Nr Referencyjny SKU:: PRBLOCK0550S

Marka: Reptiblock

REPTIBLOCK Prasowane Włókno Kokosowe 600g 10L DROBNE Podłoże

Reptiblock S - Prasowane Włókno z Kokosa - Odpylone podłoże kokosowe do terrarium klasy PREMIUM  Dla gadów i płazów w postaci chipsów kokosowych. Idealne dla Węża, agamy, kameleona, żółwia, chomika, myszy, gekona i innych jaszczurek i gryzoni oraz jako dodatek do podłoży dla roślin Opakowanie 600g - 10 L Drobny Chips - Gradacja S

Cena 15,99 zł
Więcej
Dostępny

Nr Referencyjny SKU:: BESGROW_MOSS_500

Marka: Besgrow

Besgrow Spagmoss 40L Nowozelandzki Mech Torfowiec do Storczyków Roślin 500g

Idealne podłoże do storczyków, monstery, roślin tropikalnych i owadożernych, do dekoracji wiwarium i terrarium, hodowli bonsai. Rewelacyjne  podłoże do wilgotnych terrariów i inkubacji jaj. Bardzo dobrze utrzymuje wilgoć, ma wysokie działanie antyseptyczne. Ilość do wyboru: 500g (Objętość po rozprężeniu w wodzie 40L)

Cena 249,99 zł
Więcej
Dostępny

Nr Referencyjny SKU:: PRBLOCK2500L

Marka: Reptiblock

REPTIBLOCK Prasowane Włókno Kokosowe Chips 2,5 kg 40L GRUBE Podłoże

Reptiblock Gruby Chips L - Prasowane Włókno z Kokosa - Odpylone podłoże kokosowe do terrarium klasy PREMIUM  Dla gadów i płazów w postaci chipsów kokosowych. Idealne dla Węża, agamy, kameleona, żółwia, chomika, myszy, gekona i innych jaszczurek i gryzoni oraz jako dodatek do podłoży dla roślin Opakowanie 2,5 kg - 40 L Breederblock - 6/12mm GRUBY Chips

Cena 49,99 zł
Więcej
Dostępny

Nr Referencyjny SKU:: BESGROW_MOSS_150

Marka: Besgrow

Besgrow Spagmoss 12L Nowozelandzki Mech Torfowiec do Storczyków Roślin 150g

Idealne podłoże do storczyków, monstery, roślin tropikalnych i owadożernych, do dekoracji wiwarium i terrarium, hodowli bonsai. Rewelacyjne  podłoże do wilgotnych terrariów i inkubacji jaj. Bardzo dobrze utrzymuje wilgoć, ma wysokie działanie antyseptyczne. Ilość do wyboru: 150g (Objętość po rozprężeniu w wodzie 12L)

Cena 89,99 zł
Więcej
Dostępny

Przepuszczalne podłoże dla roślin

Przepuszczalne podłoże powinno być na tyle porowate aby wykazywało odpowiednie właściwości drenażowe oraz zapewniały dostęp powietrza wgłąb doniczki do korzeni rośliny. Wiele roślin tropikalnych jest bardzo wrażliwych na nadmiar wilgoci w korzeniach. Jeśli szukasz ziemi do Monstery lub podłoża do Orchidei i epifitów to dobrze trafiłeś. Warto też zwrócić uwagę na nasze firmowe podłoża Marki IMCAGES.

Mech do Ukorzeniania roślin

Oferujemy także Mech Sphagnum Który stosowany jest w branży sadzonkowej do ukorzeniania roślin. Jego naturalnie występujący hormon wspomagający rozrost korzeni pozytywnie wpływa na przyjmowanie się sadzonek roślin.

Śledź nas na Facebooku